با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مرغ قرمز کوچولو اثر عاطفه مولایی طبری

دانلود و خرید کتاب صوتی مرغ قرمز کوچولو

گوینده:عاطفه مولایی طبریانتشارات:آوا رسا
۳٫۵ از ۱۱ نظر
۳٫۵ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مرغ قرمز کوچولو  نوشته  عاطفه مولایی طبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مرغ قرمز کوچولو

روزی روزگاری مرغ قرمز کوچیکی داخلِ مزرعه‌ای زندگی می‌کرد. اون بیشتر وقتش رو به قدم زدن داخل مزرعه می‌گذروند و همه جا دنبال کرم می‌گشت. اون به دنبال کرم‌های چاق و خوش مزه بود و حس می‌کرد که برای جوجههاش خیلی مفیدن. وقتی یه کرم پیدا می‌کرد به جوجه می‌گفت جوک جوک جوک. وقتی که جوجه‌هاش دورش جمع می‌شدند اون غذاها رو بین جوجه‌هاش تقسیم می کرد، گربه‌ای هم بود که همش بغل در مرزرعه می‌نشست و خیلی بی‌خیال بود و اصلا دنبال موشی که اونورا می‌چرخید نمی‌رفت. یه بز هم بود که داخل خونه‌ش زندگی می‌کرد و فقط غذا می‌خورد و هر روز چاق و چاق‌تر می‌شد. یه روز مرغ قرمز یه دونه پیدا کرد. اون دونه یه گندم بود ولی مرغ قرمز که فقط کرم و حشرات رو دیده بود نمی‌دونست اون چیه. شروع کرد به نوک زدن دونه ولی چیزی به دست نیاورد.

نظرات کاربران

Mona Noroozi
۱۳۹۸/۰۲/۰۶

صدا و موسیقی زمینه عالی بود اما خود داستان خیلی جالب نبود... مخصوصا آخرش که توی سایر حیوانات اتفاقی نیافتاد فقط مرغه فهمید باید هوای خودش و خانوادشو داشته باشه نه بقیه رو... 😶

MAHA
۱۳۹۹/۱۱/۱۰

خیلی مسخره و بدون محتوا بود. بدآموزی هم داشت

مرضیه
۱۳۹۸/۰۶/۱۴

خیلی بد بود.

کاربر ۱۵۴۰۴۷۶
۱۳۹۹/۰۱/۰۹

من خو شم نیامد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۷ مگابایت