دانلود کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس با صدای عبدالرضا بابامحمودی + نمونه رایگان
کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس اثر عالیه خباز

دانلود و خرید کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس  نوشته  عالیه خباز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس

کتاب صوتی «منتخب مندل ـ فصل ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیست» نوشتهٔ عالیه خباز است. انتشارات رزیدنت یار این اثر را با گویندگی عبدالرضا بابامحمودی منتشر کرده است. کتاب منتخب مندل ـ ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشتهٔ پزشکی عفونی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این کتاب شامل خلاصهٔ درس و مجموعه‌ای از سؤال‌های آزمون است.

درباره کتاب منتخب مندل ـ فصل ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس

کتاب منتخب مندل ـ ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس دربردارندهٔ مجموعه‌ای کامل از فصول این کتاب به‌همراه سؤالات ارتقا و بورد تخصصی است.

مؤسسهٔ رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی‌شده‌ای را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌ دست بیاورد و بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب منتخب مندل ـ ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌شود. کتاب منتخب مندل ـ ۷۹ ـ دایورتیکولیت تیفلایتیس به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود؛ زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای عبدالرضا بابامحمودی

مشاهده همه

سایر کتاب‌های انتشارات رزیدنت یار

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷٫۵ مگابایت