دانلود کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی (درس ۱۶ تا ۳۰) اثر زینب تیموری با صدای محسن معرفی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی (درس ۱۶ تا ۳۰) اثر محسن معرفی

دانلود و خرید کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی (درس ۱۶ تا ۳۰)

یادگیری انگلیسی به شیوه‌ای متفاوت و آسان با متد پیمزلر

۳٫۴ از ۱۶ نظر
۳٫۴ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی (درس ۱۶ تا ۳۰)  نوشته  محسن معرفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی (درس ۱۶ تا ۳۰)

کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی (درس ۱۶ تا ۳۰) نوشتهٔ زینب تیموری و با صدای محسن معرفی است و انتشارات سرزمین آوای دانش آن را منتشر کرده است. این کتاب یادگیری انگلیسی به شیوه‌ای متفاوت و آسان با متد پیمزلر است.

درباره کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی (درس ۱۶ تا ۳۰)

در کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی (درس ۱۶ تا ۳۰) زبان‌آموزان در هر بخش به جملات و عبارت‌های جدیدی گوش‌ فرا می‌دهند که گوینده به‌وضوح و با صدایی گیرا برایشان می‌خواند. در هر قسمت، به بخشی از مکالمات انگلیسی پرداخته می‌شود و ترجمهٔ آن‌ها هم خوانده می‌شود.

همهٔ ما همیشه می‌خواستیم که زبان انگلیسی را شروع کنیم. ولی هیچ‌وقت آن شنبه برای خیلی‌هایمان نیامد. آن عده‌ای هم که خیلی همت کردند و اسمشان را در کلاس‌های زبان نوشتند، وقتی سر کلاس انگلیسی نشستند، این‌قدر کلاس برایشان سخت و حوصله سر بر شد که دیگر ادامه ندادند. نویسندگان این کتاب می‌خواهند روشی را برای آموزش زبان انگلیسی پیش ببرند که نیازی به ثبت‌نام در کلاس‌ها و انجام دادن تکالیف زیادی ندارد. فقط باید روزی نزدیک به نیم‌ساعت موقع رفت‌وآمد و یا کارهای خانه این آموزش‌ها را گوش کنید.

بعد از ۱۵ روز خواهید دید که چقدر این روش در یادگیری زبان مؤثر بوده و می‌توانید انگلیسی را تا حد خوبی بفهمید و هم صحبت کنید. روشی که در این کتاب از آن استفاده شده برگرفته از آموزش‌های پروفسور پیمزلر است که با این روش توانسته زبان‌های مختلف دنیا را به میلیون‌ها نفر آموزش بدهد و امتحانش را از این نظر پس داده است. اگر دوست دارید یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید، این کتاب صوتی را از دست ندهید.

این روش شامل فایل‌هایی است که سعی دارد روش یادگیری زبان مادری را برای هر شخصی تداعی کند به این صورت که نوزاد وقتی که متولد می‌شود، تا چند وقت فقط گوش می‌کند تا همهٔ آواها و صدا‌ها را یاد بگیرد و بعد از مدتی شروع می‌کند به تکرار کلماتی که شنیده و بعد از چند وقت که به مدرسه رفت شروع می‌کند به خواندن و در آخر هم نوشتن. این دقیقا برعکس روشی هست که ما در مدرسه با آن آموزش می‌دیدیم و علت اصلی‌ای که ما زیاد زبان را در مدرسه یاد نگرفتیم همین است.

همیشه این نکته بلای یادگیری زبان انگلیسی است که وقتی مطلبی را یاد می‌گیریم، چون از آن مطلب و کلمه استفاده نمی‌کنیم، آن مطلب به حافظهٔ کوتاه مدت ما می‌رود و خیلی زود فراموشمان می‌شود. هدف دیگری که این روش دنبال می‌کند این است که با تکرار موارد آموزش دیده در هر درس در درس بعدی، مطالب را ملکهٔ ذهن کند.

شنیدن کتاب صوتی آموزش زبان انگلیسی (درس ۱۶ تا ۳۰) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی، مفید و کاربردی را به تمام زبان‌آموزان پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

کاربر ۵۴۶۷۵۵۲
۱۴۰۱/۰۹/۰۴

از دوستانی که خرید کردن یه سوال دارم! یعنی با این بسته ی آموزشی دوجلدی زبان یاد میگیریم؟ یا این مجموعه ادامه داره؟؟

parniya
۱۴۰۲/۰۳/۱۰

عالی بود فوق العاده بود ♥❤💞

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۸۵٫۶ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۸۵٫۶ مگابایت