دانلود کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد سوم و چهارم) اثر سید مصطفی زارعی با صدای سمانه هادی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد سوم و چهارم) اثر سید مصطفی زارعی

دانلود و خرید کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد سوم و چهارم)

اثر سوم: راز پهنان توفیق و اثر چهارم: نیروی درخواست از خداوند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد سوم و چهارم)  نوشته  سید مصطفی زارعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد سوم و چهارم)

کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد سوم و چهارم) نوشتهٔ سید مصطفی زارعی و با صدای سمانه هادی است و انتشارات مرندیز آن را منتشر کرده است. اثر سوم دربارهٔ راز پهنان توفیق و اثر چهارم درخصوص نیروی درخواست از خداوند است.

درباره کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد سوم و چهارم)

این اولین کتابی است که با استفاده از متد فلورانس اسکاول شین و با استفاده از منابع غنی بومی تالیف شده و البته ترجمه چهار اثر نیست. محور اصلی کتاب، خودآگاهی توحیدی و بیداری معنوی است تا انسان را به نیروهای خفته در درون خود واقف نماید و با برداشتن موانع درونی و آشنایی با قوانین جهان هستی، به نیروی بیکران خداوند متصل گردد و سرشار از خوشبختی با سه عنصر آرامش، سلامتی و موفقیت و ثروت شود. این کتاب به محض انتشار مورد استقبال گسترده طرفداران چهار اثر و جویندگان آگاهی معنوی قرار گرفت. 

در این کتاب صوتی این موارد را خواهید شنید:

در اندیشه‌ٔ انسان‌های عادی، این دنیا مکان فقر، بیماری، شکست و مرگ است. در حالی که بر اساس قانون معنویت، ما برای تجربه‌ای زیبا و لذت بخش و تجربه خوشبختی همه‌جانبه در این جهان و جهان پس از مرگ آفریده شده‌ایم.

اگر به صفات منفی انسان نگاه کنید، همه و همه ریشه در ترس دارند. در حقیقت شیطان با ابزار ترس، افراد را تحت سلطه خود نگاه می‌دارد و اجازه حرکت و رشد را از آنان سلب می‌کند

خداوند بی‌وقفه به وسیله الهامات قلبی و شهودی در حال هدایت انسان‌ها به سوی بهترین‌هاست و شیطان نیز پیوسته با صدها استدلال منطقی محکمه‌پسند به تلاش برای منصرف نمودن انسان از عمل به الهامات قلبی‌اش مشغول است. اگر انسان یاد بگیرد ایده‌ها و الهامات قلبی الهی را از خطورات ذهنی شیطانی جدا کند و الهامات قلبی را دنبال نماید، کلید گنج سعادت را یافته است.

برای علاج بیماری‌های جسم، باید بیماری‌های فکر که همان حاکمیت شرور بر فکر و روح است را زدود و با حاکمیت خداوند یکتا و خوبی‌ها و اندیشه و احساس نیکو بر فکر و روح، شفای از تمامی بیماری‌های جسمی قطعی است.

هرکدام از ما انسان‌ها با یک استعداد ویژه و برای انجام رسالتی خاص پا به این دنیا گذاشته‌ایم که باید آن را بیابیم و هر انسانی که رسالت و طرح الهی خود را بیابد اثری در عالم بجای خواهد گذاشت که هیچ کس غیر از او قادر به انجام آن نیست.

اگر خواسته‌ٔ مهمی دارید، تا تحقق کامل و رسیدن به آن، درباره‌اش با دیگران سخن نگویید. سخن گفتن، قبل از آنکه کارتان محکم شود و خواسته‌تان محقق شود، آن را تباه می‌کند ... با سخن گفتن در خصوص خواسته‌ها، حسادت حسودان را تحریک نکنید.

منتظر نمانید که ترس‌هایتان از بین برود آنگاه شروع به اقدام کنید زیرا ترس، در مسیر اقدام و عمل، رنگ می‌بازد و به تدریج ناپدید می‌شود.

زمان و انرژی دو سرمایه اصلی انسان در این دنیا هستند و انسان‌های موفق، اهداف روشنی دارند و از هدر دادن زمان و انرژی برای اقداماتی که ارتباطی با اهدافشان ندارد خود داری می‌کنند.

بیش از ۹۹درصد حقایق و واسطه‌ها از دید ما پنهان است و کلید‌های غیب تنها نزد خداوند است. او هزاران راه برای رسیدن شما به خواسته‌هایتان دارد اما آن‌ها را تنها زمانی بر شما می‌گشاید که به او اعتماد کنید.

شنیدن کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد سوم و چهارم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به کسانی که می‌خواهند راز ارتباط با خداوند و نیروی درخواست از او را بیاموزند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۳۰
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹۴٫۴ مگابایت
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۳۰
زمان۰۲ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹۴٫۴ مگابایت