دانلود کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (مجموعه چهار جلدی) با صدای سمانه هادی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (مجموعه چهار جلدی) اثر سید مصطفی زارعی

دانلود و خرید کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (مجموعه چهار جلدی)

گوینده:سمانه هادی
دسته‌بندی:
امتیاز:
۳.۵از ۱۵ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (مجموعه چهار جلدی)

کتاب صوتی «سلام خانم اسکاول شین (مجموعه چهار جلدی)» نوشتهٔ سید مصطفی زارعی با گویندگی سمانه هادی در انتشارات مرندیز چاپ شده است. این کتاب ترجمهٔ چهار اثر اسکاول شین نیست بلکه کتابی است که با استفاده از متد فلورانس اسکاول شین و بومی‌سازی کردن برخی از مفاهیم آن تألیف شده است. محور اصلی کتاب، خودآگاهی توحیدی و بیداری معنوی است تا انسان را با نیروهای خفته در درون خود آشنا کند و با برداشتن موانع درونی و آشنایی با قوانین جهان هستی، به نیروی بیکران خداوند متصل گردد و سرشار از خوشبختی با سه عنصر: آرامش، سلامتی و موفقیت و ثروت گردد. این کتاب به محض انتشار مورد استقبال گسترده طرفداران چهار اثر و جویندگان آگاهی معنوی قرار گرفت. نظرات خوانندگان نیز در ابتدای کتاب به چاپ رسید که از نتایج شگرف به‌دست‌آمده گفته‌اند. زمان و انرژی دو سرمایه اصلی انسان در این دنیا هستند. انسان‌های موفق، اهداف روشنی دارند و از هدر دادن زمان و انرژی برای اقداماتی که ارتباطی با اهدافشان ندارد خود‌داری می‌کنند.

درباره کتاب سلام خانم اسکاول شین (مجموعه چهار جلدی)

بیش از ۹۹ درصد حقایق و واسطه‌ها از دید ما پنهان است و کلید‌های غیب تنها نزد خداوند است. او هزاران راه برای رسیدن شما به خواسته‌هایتان دارد اما آن‌ها را تنها زمانی بر شما می‌گشاید که به او اعتماد کنید. خداوند بی‌وقفه به وسیلهٔ الهامات قلبی و شهودی در حال هدایت انسان‌ها به‌سوی بهترین‌ها است و شیطان نیز پیوسته با صدها استدلال منطقی محکمه‌پسند به تلاش برای منصرف نمودن انسان از عمل به الهامات قلبی‌اش مشغول است. اگر انسان یاد بگیرد ایده‌ها و الهامات قلبی الهی را از خطورات ذهنی شیطانی جدا کند و الهامات قلبی را دنبال نماید، کلید گنج سعادت را یافته است.

در اندیشه‌ٔ انسان‌های عادی، این دنیا مکان فقر، بیماری، شکست و مرگ است. در حالی که بر اساس قانون معنویت، ما برای تجربه‌ای زیبا و لذت‌بخش و تجربه خوشبختی همه‌جانبه در این جهان و جهان پس از مرگ آفریده شده‌ایم. اگر به صفات منفی انسان نگاه کنید، همه و همه ریشه در ترس دارند. در حقیقت شیطان با ابزار ترس، افراد را تحت سلطه خود نگاه می‌دارد و اجازه حرکت و رشد را از آنان سلب می‌کند.

برای علاج بیماری‌های جسم، باید بیماری‌های فکر که همان حاکمیت شرور بر فکر و روح است را زدود و با حاکمیت خداوند یکتا و خوبی‌ها و اندیشه و احساس نیکو بر فکر و روح، شفای از تمامی بیماری‌های جسمی قطعی است. هرکدام از ما انسان‌ها با یک استعداد ویژه و برای انجام رسالتی خاص پا به این دنیا گذاشته‌ایم که باید آن را بیابیم و هر انسانی که رسالت و طرح الهی خود را بیابد اثری در عالم به‌جای خواهد گذاشت که هیچ کس غیر از او قادر به انجام آن نیست.

اگر خواسته‌ٔ مهمی دارید، تا تحقق کامل و رسیدن به آن، درباره‌اش با دیگران سخن نگویید. سخن گفتن، قبل از آن که کارتان محکم شود و خواسته‌تان محقق شود، آن را تباه می‌کند. با سخن گفتن در خصوص خواسته‌ها، حسادت حسودان را تحریک نکنید. منتظر نمانید که ترس‌هایتان از بین برود آنگاه شروع به اقدام کنید زیرا ترس، در مسیر اقدام و عمل، رنگ می‌بازد و به‌تدریج ناپدید می‌شود.

کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (مجموعه چهار جلدی) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعهٔ فردی پیشنهاد می‌شود.

نظرات کاربران

کاربر 7157301
۱۴۰۲/۱۱/۰۴

عالی من فکر میکنم همه باید تهیه کنند

کاربر 7781362
۱۴۰۲/۱۰/۰۸

مثبت

erfanehb
۱۴۰۲/۰۹/۱۶

خیلی کلیشه‌ای و زرد بود، اینهمه تعریف میکردن از این کتاب انتظار افکار درستی داشتیم ولی خیلی اشتباهات داشت

زمان

۱۱ ساعت و ۵ دقیقه

حجم

۱ گیگابایت, ۱۹۵٫۶ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۱۱ ساعت و ۵ دقیقه

حجم

۱ گیگابایت, ۱۹۵٫۶ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۱۴۷,۰۰۰
تومان