دانلود کتاب صوتی قانون جذابیت (خلاصه کتاب) + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی قانون جذابیت (خلاصه کتاب) اثر استر هیکس

دانلود و خرید کتاب صوتی قانون جذابیت (خلاصه کتاب)

معرفی کتاب صوتی قانون جذابیت (خلاصه کتاب)

میکروکتاب صوتی قانون جذابیت اثر استر هیکس قانون جذب را در زندگی و در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد. همچنین به شما کمک می‌کند تا راه خود را در زندگی پیدا کنید و در نهایت به خوشبختی حقیقی دست یابید.

درباره کتاب قانون جذابیت

این میکروکتاب به شکل گفت‌وگویی میان جری هیکس و فردی دانا به نام آبراهام نوشته شده و آبراهام توصیه‌هایی را که برای به کار گرفتن قانون جذب نیاز دارید، با شما درمیان می‌گذارد. با اجرای این قوانین می‌توانید در جهت رسیدن به اهداف خود در زندگی قدم بردارید.

مطالعه این کتاب به همه پرسش‌هایی که در ذهن دارید و هرگز برای آن‌ها پاسخی پیدا نکرده‌اید کمک خواهد کرد. وقتی با جواب پرسش‌های خود روبه‌رو می‌شوید می‌توانید دیگران را هم در مسیر دستیابی به یک زندگی ایده‌آل راهنمایی کنید. می‌فهمید که می‌توانید با اراده خودتان هر آنچه که می‌خواهید را خلق کنید و داشته باشید.

میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارند و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید. همچنین با وجود نسخه صوتی آن‌ها می‌توانید بدون دغدغه در همه‌جا از مطالعه لذت ببرید. امروزه سبکتو حوزه خود را گسترش داده و علاوه‌بر میکروکتاب‌های چکیده شده، دارای کتاب‌ها و داستان‌های کوتاه هم هست.

سبکتو با میکروکتاب می‌خواهد فرهنگ مطالعه را تغییر دهد تا هر فردی با هر شرایطی بتواند در سال ۵۰ کتاب مطالعه کند.

شنیدن میکروکتاب قانون جذابیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندان به کتاب‌های رشد فردی و موفقیت ازین کتاب لذت خواهند برد. 

درباره استر هیکس

اِستر هیکس (Esther Hicks) نویسنده، محقق و مربی توسعه فردی است. او کتاب‌های مهمی را با کمک همسرش جری هیکس (Jerry Hicks) به نگارش درآورده که مفهوم بیشتر این کتاب‌ها در خصوص قانون جاذبه و راه‌های به کنترل درآوردن آن است. کتاب‌های او و همسرش از محبوبیت بالایی در سراسر جهان برخوردار بوده و در کشورهای مختلف ترجمه شده است.

معرفی نویسنده
عکس استر هیکس
استر هیکس

استر هیکس یک نویسنده‌ی مشهور در حوزه‌ی کتاب‌های خودیاری و متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ در کوالویل، یوتا، ایالات متحده است. او در تمام طول زندگی به ارائه‌ی آموزه‌هایی بر مبنای پیام‌های آزادی، خلقت، قدرت و شادی مشغول بود و کتاب مشهور قانون جذب را نیز نوشت. هیکس در اصل یکی از معلمان متخصص فیلم راز بوده و ۹ کتاب در ارتباط با آموزه‌های آبراهام، راهنمای معنوی درونش نوشته است. بسیاری از آثار هیکس با همراهی همسرش، جری هیکس نوشته شده است. استر هیکس که به واسطه‌ی سخنرانی‌های الهام‌بخش و حضورش در برنامه‌ی اپرا نیز شناخته می‌شود، با نوشته‌هایی در مورد رشد و توسعه‌ی فردی، مورد توجه عده‌ی بسیار زیادی قرار گرفته است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۱ ساعت و ۱۷ دقیقه

حجم

۶۸٫۳ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۱ ساعت و ۱۷ دقیقه

حجم

۶۸٫۳ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۹,۸۰۰
تومان