دانلود کتاب صوتی شهر آی قصه ـ قسمت ششم: بارون اومد، چیکار کنیم؟ اثر پوریا عالمی با صدای لیلی رشیدی | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی شهر آی قصه ـ قسمت ششم: بارون اومد، چیکار کنیم؟ اثر پوریا عالمی

دانلود و خرید کتاب صوتی شهر آی قصه ـ قسمت ششم: بارون اومد، چیکار کنیم؟

۳٫۷ از ۱۱ نظر
۳٫۷ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شهر آی قصه ـ قسمت ششم: بارون اومد، چیکار کنیم؟  نوشته  پوریا عالمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شهر آی قصه ـ قسمت ششم: بارون اومد، چیکار کنیم؟

قسمت ششم شهر آی قصه، یعنی قصه بارون اومد، چیکار کنیم؟ را با نویسندگی پوریا عالمی و روایت لیلی رشیدی با همکاری گویندگان خوش صدای دیگر آی قصه بشنوید.

همه‌مان می‌دانیم قصه‌ها چقدر می‌توانند در پرورش شخصیت کودک اثرگذار و مفید باشند. به کمک آن‌‌ها می‌توان مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی را در کودکان تقویت کرد، خلاقیت آن‌ها رشد داد و درک و فهم کودکان از جهان را بالا برد. اگر کمی فکر کنیم شاید به یاد بیاوریم که خود ما آدم‌بزرگ‌ها هم بخش مهمی از دانش‌های اولیه‌مان درباره محیط اطراف را از این طریق و با داستان‌ها و لالایی‌هایی که تحت عنوان قصه شب برایمان تعریف می‌کردند، به دست آورده‌ایم. این روزها که والدین کمتر فرصت پیدا می‌کنند برای کودکان قصه بگویند و نیاز به داستان صوتی کودکانه احساس می‌شود، آی قصه ابتکار جالبی کرده است.

ایده اصلی آی قصه را امید ترابی به پوریا عالمی داد. داستانش هم خیلی جالب و بامزه است. امید یک مدیر در یک شرکت آی‌تی است که هر شب برای دخترش باران قصه می‌خواند. باران اما یک روز به امید می‌گوید: بابا! این قصه‌ها تکراری شده! قصه جدید تعریف کن! امید هم کلی کتاب ورق زد و کلی در اینترنت چرخید و چند قصه جدید پیدا کرد. اما باران بعد از چند وقت دوباره به امید گفت: بابا! این قصه‌ها تکراری شده! قصه جدید تعریف کن! اما دیگر قصه‌ی جدیدی توی اینترنت و کتاب داستان نبود که امید پیدا کند! پس یک روز آمد پیش پوریا و گفت: چی کار کنیم؟ پوریا هم گفت: بیا آی قصه راه بیندازیم! اصلا فکر کنیم قصه‌ها تمام شده. آن وقت چی؟ پس ما توی آی قصه باید یک عالم قصه و نقاشی و شعر و موسیقی برای کودک و نوجوان و بچه‌ها بنویسیم و بسازیم. این‌طوری شد که آی قصه شروع شد....

درباره قصه صوتی شهر آی قصه

شهر آی ‌قصه داستان یک شهر خیالی است به نویسندگی پوریا عالمی که شخصیت‌های بامزه‌ای دارد. کاراکترها و شخصیت‌های شهر آی ‌قصه صداهای بامزه و دوست‌داشتنی‌ای دارند که به سرپرستی الکا هدایت ضبط می‌شود. راوی شهر آی‌قصه هم لیلی رشیدی است که با صدای مهربان و شیرین خود باعث شده قصه صوتی شهر آی قصه و قصه شب در دل کودکان و نوجوانان و حتی خانواده‌ها و بزرگترها هم جا باز کند. طراح کاراکترها سلمان طاهری است و مجتبا حیدرپناه هم تصویرگر این شهر خیال‌انگیز است. آزاده مؤیدی فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، الکا هدایت و یاشار ابراهیمی صداهای داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا را می‌گویند.

شنیدن قصه‌های شهر آی قصه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کودکان عاشق داستان مخاطبان این قصه‌های جذابند.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های موسسه فرهنگی آی قصه

مشاهده همه

نظرات کاربران

ترانه
۱۴۰۱/۰۲/۰۴

حالا چرا باید به مورچه ها قند و شکر میدادند‌... همون خرده نون و گندم خوب نبود، هوم؟ این رو هاپ هاپ گفته که از تلویزیون شنیده متخصص تغذیه گفته بود شکر برای آدمها هم خوب نیست، بخصوص برای بچه

- بیشتر
bahareh zolfaghar
۱۴۰۲/۰۱/۲۸

مهربانی کودکان رو در سخت ترین شرایط تصویر کرده .

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۴٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۴٫۵ مگابایت