با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فعال‌ سازی چشم سوم

دانلود و خرید کتاب صوتی فعال‌ سازی چشم سوم

تکنیک‌های سریع، تاثیرگذار و تأییدشده برای افزایش آگاهی و بصیرت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فعال‌ سازی چشم سوم  نوشته  ال. جردن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فعال‌ سازی چشم سوم

کتاب صوتی فعال‌ سازی چشم سوم اثری از ال جردن است که با ترجمه یاسین قاسمی و طلعت اصغری و صدای حجت یوسفی می‌شنوید. این کتاب تکنیک‌های سریع، تاثیرگذار و تأیید شده برای افزایش آگاهی و بصیرت را در اختیارتان قرار می‌دهد. 

درباره کتاب صوتی فعال‌ سازی چشم سوم

ال جردن در کتاب صوتی فعال سازی چشم سوم، مباحث و مطالب بسیاری را به ما می‌آموزد که همگی به ما در مسیر افزایش آگاهی و بصیرت کمک می‌کند. در ابتدا ما با معنی چشم سوم و چگونگی عملکرد چشم سوم آشناا می‌شویم و تکنیک‌های متداول برای باز کردن چشم سوم و همچنین نحوه تشخیص باز بودن چشم سوم را باهم مرور می‌کنیم. اما در این میان نگاهی هم به روش‌های نامتعارفی می‌اندازیم که برای باز کردن چشم سوم استفاده می‌شود. به سراغ تعریف و پیدا کردن معنای علم غیب‌بینی و واسطه بودن می‌رویم و یاد می‌گیریم مهارت‌های خود را به‌ عنوان یک غیب‌بین یا حتی به‌عنوان یک واسطه غیب‌بینی تقویت کنیم.

ممکن است سوالات بسیاری درباره چشم سوم از خود بپرسید مثلا چگونه می‌توان فهمید که از توانایی‌های غیب‌بینی طبیعی برخورداریم یا یک واسطه طبیعی هستی؟ چگونه می‌توانیم از باز شدن چشم سوم بهره‌مند شویم؟ چگونگی از توانایی غیب‌بینی خود کسب درآمد کنیم و تاثیر آن را بر زندگی کاهش دهیم؟ یوگا چه کمکی به برانگیختگی چشم سوم می‌کند؟ چطور می‌توان از چشم سوم در مقابل مسدود شدن محافظت کرد و ... پاسخ تمام این سوالات را می‌توانید در این کتاب پیدا کنید.

کتاب صوتی فعال‌ سازی چشم سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

فعال سازی چشم سوم کتابی است برای تمام افرادی که به مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندند. 

بخشی از کتاب صوتی فعال سازی چشم سوم

به احتمال زیاد درباره چشم سوم شنیده‌اید. خیلی‌ها پیش زمینه‌ای در ذهنشان دارند. متاسفانه چشم سومی که اکثریت درباره‌اش می‌دانند، احتمالاً چشم جستجوگرانه است، کسی که او را استخدام می‌کنید تا بررسی کند چه کسی کسب و کار، روابط و یا زندگی‌تان را به‌هم‌ریخته است. برای مثال شرکت‌های جستجوگر خود را چشم سوم مشتریانشان می‌دانند. با این حال چشم سومی که در این کتاب به آن پرداخته می‌شود مربوط به قدرت بینشی است که با یادگیری تمرین بعضی از اصول خارج از کالبد جسمی به آن دست می‌یابید.

در این کتاب می‌توانید بیشتر درباره اصول گشودن چشم سوم یاد بگیرید. مسائل ساده‌ای را می‌آموزید که لازم است دائماً آن‌ها را انجام دهید اما پاداش‌ها و نتایج بزرگی برایتان در زمینه آگاهی از آنچه در اطرافتان رخ می‌دهد، به دست می‌آورید. پس از اینکه یاد گرفتید چطور چشم سوم را باز کنید، می‌توانید بگویید چه زمانی در محیط خصمانه و چه زمانی در محیط دوستانه قرار دارید. هر اتفاقی که در این زمینه رخ دهد، تلاشی برای هماهنگ شدن به بهترین شکل با شرایط است. وقتی چشم سومتان باز شود خیلی سریع و آسان ذهن و جسم خود را آرام می‌کنید، و می‌توانید تصمیمات بی‌طرفانه در مورد کارهایی که انجام می‌دهید بگیرید.

لازم است بدانید بعضی‌ها چشم سومشان از زمان تولد باز است، در واقع آن‌قدر باز است که آن‌ها را دارای توانایی غیب‌بینی و انرژی ماورالطبیعه می‌کند. این کتاب راهنمای شماست تا متوجه شوید که آیا یک فراروان بین طبیعی هستید یا کسی که این اتفاق برایتان نزدیک است. این موضوع اهمیت زیادی دارد زیرا بعضی والدین که بچه‌هایی با توانایی‌های غیب‌بینی دارند فکر می‌کنند فرزندانشان دچار بی‌ثباتی ذهنی شده‌اند. و در مورد قدرت‌های واسطه نیز همین‌طور است، کسی که سطح بالایی از شهود و بصیرت دارد می‌تواند با بعد روحانی متصل شود. در ادامه درباره ویژگی‌های تمایز بخش میان فراروان بین و واسطه مطالعه خواهید کرد. بنابراین وقتی احساس می‌کنید خارج از این جهان در حال تأملید، خود را درک خواهید کرد و دیگران هم با دیدن افرادی که به نظرشان عجیب‌وغریب هستند، تعجب نخواهند کرد و آن‌ها را می‌فهمند.

در زمینه گشودن چشم سوم، گاهی چشم به‌صورت ناخواسته بازمی شود. در این کتاب خواهید خواند که چطور ممکن است یک روز کاملاً معمولی باشد و روز بعد با قدرت غیب‌بینی و فراروانی از خواب بیدار شوید. در واقع جهان بعضی از مشهورترین واسطه‌هایش را این‌گونه دارای موهبت ساخته است به روشی کاملاً ناگهانی و برنامه‌ریزی نشده! با این حال همان‌طور که اشاره شد، برخی افراد هنگام تولد دارای قدرت‌های فراروان بین هستند که در این کتاب کاملاً تشریح می‌شود. با هر روشی که چشم سوم این افراد باز شود، آن‌ها دارای سطح بالایی از شهود هستند که هر کسی می‌تواند از مزایایش بهره‌مند شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۰
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵۶٫۳ مگابایت
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۰
زمان۰۱ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵۶٫۳ مگابایت