با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فنگ شویی

دانلود و خرید کتاب صوتی فنگ شویی

۱۱ گام برای رسیدن به زندگی بهتر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فنگ شویی  نوشته  اشلی کانتلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فنگ شویی

کتاب صوتی فنگ شویی نوشته اشلی کانتلی است که با ترجمه یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری و صدای لیلا ولی‌پور منتشر شده است. کتاب فنگ شویی، ۱۱ گام برای رسیدن به زندگی بهتر را معرفی می‌کند. 

تفسیری تازه از هنر باستانی فنگ شویی که تحولی اساسی در زندگی‌تان ایجاد خواهد کرد، اشلی کانتلی در کتاب صوتی فنگ شویی، راهنمایی ساده و دقیق را به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید با ایجاد تعادل و افزایش انرژی در خانه‌تان، زندگی پرآرامشی را تجربه کنید.

درباره کتاب فنگ شویی

یکی از فلسفه‌ها و فنون باستانی کشور چین، فنگ شویی نام دارد که به معنای باد و آب است و امروزه پس از قرن‌ها، هنوز هم مردم از روش‌ها و ایده‌های آن برای بهبود فضای زندگی‌شان استفاده می‌کنند. اشلی کانتلی در کتاب پرطرفدار فنگ شویی، ۱۱ مرحله مهم به شما معرفی می‌کند که مملو از ایده‌ها و اقدامات جذاب و اصولی‌ست تا در نهایت بتوانید با عمل به تمرینات آن، خانه‌ای پرانرژی، متوازن، منظم و تمیز داشته باشید و همراه با آن وضعیت روحی خود را نیز بهبود ببخشید.

نویسنده تلاش کرده با ارائه ایده‌ها و تجربیات گوناگون، به هر فردی کمک کند تا براساس سبک زندگی خاص خودش، از فنگ شویی بهترین استفاده را ببرد. باید گفت که این کتاب تنها به تغییر سبک و طراحی خانه‌تان محدود نمی‌شود بلکه اشلی کانتلی به گونه‌ای محیط زندگی‌تان را رنگ‌آمیزی می‌کند که واقعا حس کنید که چیزی به روش زندگی‌ کردنتان اضافه شده و حس و حال خانه‌تان تغییر کرده است. پس با به کارگیری روش‌های کتاب فنگ شویی متوجه خواهید شد که فضای اطرافتان متعادل‌تر و پرآرامش‌تر شده است. چراکه می‌توانید از عناصر طبیعی برای تمیز کردن و زیباتر کردن خانه‌تان استفاده کنید و جریان انرژی را سرعت ببخشید.

شما می‌توانید از ابزارهایی مثل پاک‌سازی با گل‌های خوشبو و التیام ارتعاش صوتی استفاده کنید تا بتوانید فضاهای رویایی‌تان را بسازید. این کتاب نشان می‌دهد که چگونه از مراحل شکوفایی عبور کنید. پس از آن متوجه خواهید شد که چگونه شکوفایی درون‌تان نتیجه هماهنگ شدن با جهان است و همه چیز در درون خودتان و فضایی که در آن زندگی می‌کنید، آغاز می‌شود.

در اصل فنگ‌شویی درباره ایجاد تعادل و ارزیابی فضا برای التیام خانه و خودتان است. اشلی کانتلی رویکرد فنگ‌شویی را مدرن‌سازی و تعدیل کرده تا جالب‌تر و آسان‌تر شود و برای هر کسی که قصد تغییر فضا و زندگی‌اش را داشته باشد، قابل استفاده شود. 

شنیدن کتاب فنگ شویی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

هرکس که دوست دارد که فضای خانه‌اش بانظم و پر از انرژی مثبت باشد، می‌تواند از این کتاب لذت ببرد

بخشی از کتاب صوتی فنگ شویی

علاوه‌بر عناصر پنجگانه، ابزارهای دیگه‌ای هم وجود دارن که میتونی برای اصلاح فضات از اون‌ها استفاده کنی. با اون‌ها می‌تونی موانع انرژی رو از بین ببری. از ترکیب و تطبیق نترس. آزادی سبک خودت و انجام فنگ شویی به شیوه خودت رو داشته باشی؛ پس خودت انتخاب کن که چگونه شرایط رو بهتر کنی.

وقتی دچار نقص انرژی یا مانع انرژی در فضای خود باشی، وقتی فضات از تعادل خارج میشه و یا حس خوبی نداشته باشی، باید اون رو اصلاح کنی. روش‌های مختلفی برای اصلاح مانع‌های انرژی وجود داره و وقتی به یک مانع رسیدگی کنی، می‌تونی زمینه‌های زندگیت رو هم بهبود ببخشی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۱۰
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۳۹٫۳ مگابایت
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۱۰
زمان۰۴ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۳۹٫۳ مگابایت