آشنایی با داروهای پرکاربرد دندانپزشکی

دانلود و خرید کتاب آشنایی با داروهای پرکاربرد دندانپزشکی

معرفی، روش کاربرد، ملاحظات و موارد تجویز

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آشنایی با داروهای پرکاربرد دندانپزشکی  نوشته  فرشید وحدتی‌نیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آشنایی با داروهای پرکاربرد دندانپزشکی

کتاب آشنایی با داروهای پرکاربرد دندانپزشکی تالیف و گردآوری دکتر فرشید وحدتی‌نیا و دکتر فهيمه دانشيار یکی از کتاب‌های تخصصی حوزه دندان‌پزشکی انتشارات رویان‌پژوه است. 

انتشارات رویان‌پژوه به عنوان یکی از فعال‌ترین ناشران حوزۀ پزشکی ایران، همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده جهانی در تولید آثار برجسته علوم پزشکی به ویژه در حوزۀ دندان‌پزشکی معطوف ساخته است. این انتشارات تاکنون توانسه است عنوان غرفه برتر بخش ناشران دانشگاهی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال ۹۷، لوح بیست و سومین دوره کتاب سال دانشگاهی از دانشگاه تهران، جایزه کتاب فصل سال ۹۱، بیست و هفتمین دوره کتاب فصل سال ۹۲، جایزه کتاب برتر دانشگاهی اصول و مبانی کاربردی در ساخت پروتـز کامل در بیست و هفتمین دوره کتاب سال دانشگاهی ۹۷، جایزه کتاب برتر دانشگاهی دندان‌پزشکی کودک و نوجوان مک دونالد ۲۰۱۶ و ده‌ها لوح تقدیر دیگر را در حوزه چاپ و نشر دریافت کند. 

کتاب آشنایی با داروهای پرکاربرد دندانپزشکی یکی از کتب تخصصی این نشر در حوزه دندان‌پزشکی است که آخرین اطلاعات و پژوهش‌های مربوط به این حوزه را در اختیار جامعه دندان‌پزشکی کشور قرار می‌دهد. 

خواندن کتاب آشنایی با داروهای پرکاربرد دندانپزشکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

جامعه دندان‌پزشکی و داروسازان کشور مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۰۸-۴۹۶-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۰۸-۴۹۶-۳