با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب هوش هیجانی خود را بسنجید اثر فیلیپ کارتر

دانلود و خرید کتاب هوش هیجانی خود را بسنجید

هوش هیجانی خود را به وسیله ۲۲ پرسشنامه شخصیتی ارزیابی کنید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هوش هیجانی خود را بسنجید  نوشته  فیلیپ کارتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هوش هیجانی خود را بسنجید

کتاب هوش هیجانی خود را بسنجید نوشته فیلیپ کارتر و ترجمه غلامرضا میرزایی و محمد مجدیان است که به همت موسسه آزمون‌یار پویا به چاپ رسیده است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا هوش هیجانی خود را به وسیله ۲۲ پرسشنامه شخصیتی ارزیابی کنید.

مؤسسه انتشاراتی آزمون‌یار پویا از سال ۱۳۸۶ در یک مجموعه کوچک، کار خود را آغاز کرد و با با تلاش و کوشش کارمندان و کارشناسان خود توانست پله‌های پیشرفت را بگذراند. امروز این موسسه با بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب، ۷۵۰ عنوان آزمون و ۱۲۰ عنوان نرم‌افزار و دیگر داشته‌های خود در حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی، در خدمت علاقه‌مندان، متخصصان، دانشجویان و اساتید این حوزه‌ها است.

زمینه‌های فعالیت این نشر شامل انتشار کتاب‌های روان‌شناسی، آزمون‌های روان‌شناسی، نرم‌افزارهای آزمون‌های روان‌شناسی، بازی‌های فکری و شناختی، و مشاوره و همکاری در پروژه‌ها و تولید تجهیزات وحوزه علوم رفتاری است.

کتاب هوش هیجانی خود را بسنجید از این مجموعه می‌تواند برای علاقه‌مندان، دانشجویان و متخصصان حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی مفید باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک‫‬‭۹۷۸۶۰۰۷۸۴۹۷۵۰
تعداد صفحات۱۷۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک‫‬‭۹۷۸۶۰۰۷۸۴۹۷۵۰