با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استفاده از شبکه نانو‌ربات های هوشمند در درمان بیماری های انسانی‬‌‫

دانلود و خرید کتاب استفاده از شبکه نانو‌ربات های هوشمند در درمان بیماری های انسانی‬‌‫

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب استفاده از شبکه نانو‌ربات های هوشمند در درمان بیماری های انسانی‬‌‫  نوشته  ئاسو شجاعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب استفاده از شبکه نانو‌ربات های هوشمند در درمان بیماری های انسانی‬‌‫

کتاب استفاده از شبکه نانو‌ربات های هوشمند در درمان بیماری های انسانی‬‌‫ اثری از ئاسو شجاعی است. این اثر حاصل بیش از ده سال پژوهش و کار عملی مولف، در حوزه طراحی، مدلسازی و ساخت شبکه‌ای از روباتهای میکروسکپی است.

این روبات‌ها در مقیاس نانو، ضمن مبادله اطلاعات، می‌توانند کارهای تشخیص و درمان بیماریها را در بدن موجودات زنده انجام دهند.

درباره کتاب استفاده از شبکه نانو‌ربات های هوشمند در درمان بیماری های انسانی‬‌‫

ساخت روباتهای بسیار کوچکی که می‌توانند هر چیزی را بسازند و در محیط‌های مختلف کارهای هوشمندانه انجام دهند، از آرزوهای دیرینه بشر بوده‌است و اکنون به مدد نانوتکنولوژی در حال تبدیل شدن به واقعیتی عالمگیر است. 

ئاسو شجاعی از پژوهشگران پیشتاز ملی در حوزه نانوروباتیک و مخابرات نانویی است و اولین کسی است که مفاهیم شبکه‌های نانویی را وارد زبان فارسی کرده و در این حوزه دارای مقالات و جوایز بین‌المللی فراوان است. در کتاب استفاده از شبکه نانوروبات‌های هوشمند در درمان بیماری‌های انسانی، به زبانی بسیار شیرین و قابل فهم، از بنیادی‌ترین تا پیچیده‌ترین مفاهیم مربوط به طراحی، شبیه‌سازی و ساخت انواع شبکه‌های نانویی با استفاده از شکل‌های جذاب و توضیحات دقیق ارائه شده است. 

کتاب استفاده از شبکه نانوروبات‌های هوشمند در درمان بیماری‌های انسانی، همچنین دارای یک لغتانامه بسیار کامل از واژه‌های کاربردی در حوزه نانوتکنولوژی، مخابرات نانویی و نانوروباتیک است و کلیه سورس کدهای مدل‌سازی‌های انجام‌شده در کتاب، به زبان MATLAB در انتهای کتاب ارائه شده است و می‌تواند 

اصلی‌ترین نوآوری‌های این کتاب، ارائه مدل اصلاحی برای کانال مبتنی بر انتشار مولکولی از دیدگاه تئوری اطلاعات، شبیه‌سازی آن، بررسی مکانیسم‌های تشخیص و کنترل خطا مبتنی بر آتاماتای مولکولی و نیز ارائه یک روش مسیریابی گروهی در روبات‌های مبتنی بر آتاماتای باکتری تاژک‌دار، برای حرکت و انتقال اطلاعات در داخل بدن انسان است.

کتاب استفاده از شبکه نانوروبات‌های هوشمند در درمان بیماری‌های انسانی، می‌تواند به عنوان بهترین منبع برای یادگیری مفاهیم طراحی و مدلسازی شبکه‌های نانویی و نانوروبات‌ها، از سطح مبتدی یا پیشرفته برای کلیه علاقمندان این حوزه مورد استفاده قرار گیرد. 

کتاب استفاده از شبکه نانو‌ربات های هوشمند در درمان بیماری های انسانی‬‌‫ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب استفاده از شبکه نانو‌ربات های هوشمند در درمان بیماری های انسانی‬‌‫ اثری جالب برای تمام دانش آموزان، دانشجویان و اساتیدی است که به کار در حوزه های نانوتکنولوژی، طراحی تجهیزات پزشکی ریزمقیاس، مدلسازی سیستم‌های زیستی، ایده‌های جدید در فناوری اطلاعات، شبکه‌های مخابراتی نوین و تئوری اطلاعات علاقمند هستند.

فهرست

 • پیشگفتار
 • مقدمه
 • ادبیات موضوعی
 • مروری بر کارهای انجام‌شده
 • مدل فیزیکی برای باکتری تاژک‌دار
 • تحلیل مخابرات مبتنی بر انتشار مولکولی
 • مدل‌سازی کانال بر اساس تئوری اطلاعات
 • مدل آتاماتای مولکولی
 • پروتکل‌های انتقال در شبکه‌های نانویی
 • استفاده از شبکه‌های نانویی برای کار تیمی در نانوروبات‌های پزشکی
 • نتیجه گیری و چالش‌های تحقیقاتی در شبکه‌های نانویی
 • پیوستها 
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۵۹۸-۴
تعداد صفحات۳۰۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۵۹۸-۴