با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گیل مانا

دانلود و خرید کتاب گیل مانا

روایت محمدعلی حق‌بین از هشت سال دفاع مقدس

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گیل مانا  نوشته  سیده نساء هاشمیان سیگارودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب گیل مانا

کتاب گیل مانا نوشته سیده نساء هاشمیان سیگارودی است. کتاب گیل مانا که انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر کرده است به روایت محمدعلی حق‌بین فرمانده گردان کمیل از لشکر ۱۶ قدس گیلان از هشت سال دفاع مقدس می‌پردازد.

درباره کتاب گیل مانا

سردار محمد حق‌بین نامی آشنا در خطه گیلان است، ایشان فرمانده لشکر عملیاتی گیلان و مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) بودند. سردار حق بین در دوران جوانی در هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از سرزمین حضور فعال داشته و پس‌ از آن در مناطق مرزی انجام وظیفه کردند. فرماندهی که نام او همچون فرمانده دلاورش شهید حاج قاسم سلیمانی لرزه بر داعشیان ظالم می‌اندازد. مردی که با فرماندهی خود توانست به همراه نیروهای شجاع و فداکارش، شهرهای شیعه‌نشین نبل و الزهرا که به مدت چهار سال در محاصره بودند، از محاصره درآورد و امنیت را به مردمان آن‌ها بازگرداند.

در این کتاب خیلی از خاطرات با لهجه شیرین گیلکی و با آن فرهنگ بیان‌شده است. از آن طرف هم خاطراتی که خواننده می‌تواند با خواندن آن‌ها سختی‌های جنگ را درک کند و شجاعت و رشادت رزمندگان گیلانی را متوجه شود.

خواندن کتاب گیل مانا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ دفاع مقدس پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۳-۲۲۸۴-۰
تعداد صفحات۴۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۳-۲۲۸۴-۰