با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مبانی مهندسی برق (۲)

دانلود و خرید کتاب مبانی مهندسی برق (۲)

ارائه درسنامه و نکات کلیدی

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی مهندسی برق (۲)  نوشته  حمیدرضا قدمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مبانی مهندسی برق (۲)

کتاب مبانی مهندسی برق در دو جلد منتشر شده است. کتاب مهندسی برق (۲) نوشته حمیدرضا قدمی و علی رمضانی است. این درس جزء دروس اصلی رشته‌های مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، مهندسی علم مواد (متالوژی)، مهندسی نفت (گرایش استخراج)، مهندسی دریا، مهندسی هسته‌ای، صنایع غذایی و علوم مهندسی است.

درباره کتاب مهندسی برق (۲)

شیوه ارائه مطالب در این کتاب بدین صورت است که هر فصل، شامل دو بخش درسنامه و سوالات است. در بخش درسنامه، مطالب به صورت چکیده، ساده و روان بیان شده و از ذکر مطالب خارج بحث و غیرضروری خودداری شده است، ارائه مثال‌های متنوع در هر قسمت از درس، سبب افزایش سرعت یادگیری و تفهیم مطالب می‌شود. بخش دوم هر فصل از کتاب شامل سوالات امتحانات، تمرینات و سوالات حل شده جزوات دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران، صنعتی امیرکبیر، صنعتی اصفهان، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی، شهید بهشتی، دانشگاه‌های آزاد تهران (علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، تهران جنوب و تهران شمال) و دانشگاه‌های دولتی شهرستان از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۵ است، به علاوه گزیده‌ای از سوالات کتب هیت، نلسون، فیتز جرالد و سایر کتب مرجع دیگر که حاوی مفاهیم مهمی است نیز آورده شده تا دانشجو از رجوع به هرگونه منبع سوال دیگری بی‌نیاز گردد.

خواندن کتاب مبانی مهندسی برق (۲) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانشجویانی که درس مهندسی برق در دروس اصلی‌شان است پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۱۳۳۸۷۲
۱۴۰۰/۰۲/۰۹

برای امتحان میان ترم استفاده کردم خوب بود. بخش اول توضیح و مثال و بخش بعدی سوالات منتخبه که باعث جاافتاده میشه یه مشکل اینکه استفاده از شکل های بیشتر میتونست در فهم بیشتر کمک کنه به دانشجوهای دانشگاه شریف که این درس

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۱ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۴۲۳-۴-۴
تعداد صفحات۱۷۱صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۴۲۳-۴-۴