با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیتر در شهر غول های گردن دراز

دانلود و خرید کتاب پیتر در شهر غول های گردن دراز

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیتر در شهر غول های گردن دراز  نوشته  زهرا خدامرادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب پیتر در شهر غول های گردن دراز

کتاب پیتر در شهر غول های گردن دراز داستانی فانتزی برای کودکان از زهرا خدامرادی است که در نشر بید منتشر شده است. 

انتشارات بید از سال ۱۳۹۷ با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را به عنوان ناشر عمومی آغاز کرده است و در حوزه‌هایی چون ادبیات، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، حقوق، اقتصاد، مدیریت، دین، فلسفه، تاریخ،‌ روان‌شناسی، علوم طبیعی و هنر اقدام به نشر و چاپ کتاب نموده است.

نشر بید کار خود را با نویسندگان، شاعران و مترجمان توانمند و جوان اما گمنام شروع کرده است و هدفش کشف استعدادهای بالقوه‌ ادبی، هنری و علمی و پرورش استعدادهایی است که در دنیای نشر امروز مجال دیده شدن نداشته‌اند. درهای این انتشارات به روی جوانان صاحب اندیشه، شاعران توانمند، نویسندگان نوقلم و مترجمان با استعداد باز است.

نشر بید از سال ۱۳۹۷ تا کنون بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب از نویسندگان جوان و بااستعداد منتشر کرده است.

درباره کتاب پیتر در شهر غول های گردن دراز

کتاب پیتر در شهر غول های گردن دراز داستان پسرکی به نام پیتر است. او به همراه خانواده ثروتمندش، در کاخ بزرگ و مجللی زندگی می‌کردند. پیتر پسر مهربان و از بازمانده‌های شاهزاده بزرگ فرانسه بود. یکبار که همراه با خانواده‌اش برای سفر به ایتالیا می‌رفتند، قطارشان دچار سانحه‌اش شد. قطار از ریل خارج شد و پدر و مادر پیتر از دنیا رفتند...

پیتر تنها شده بود. از طرف دیگر، آقای شروین که خدمتکار خانواده اریکسون بود، با همسر و بچه‌هایش نقشه‌ای کشیدند. آن‌ها قصد داشتند پیتر را از بین ببرند تا بتوانند ثروت او را تصاحب کنند. به همین دلیل هم او را با جادو به سرزمین غول های گردن دراز فرستادند....

کتاب پیتر در شهر غول های گردن دراز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب پیتر در شهر غول‌های گردن دراز داستانی فانتزی است که برای دوست‌داران فانتزی مناسب است. این داستان برای کودکان نیز جذاب است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۷,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۴۵-۹۰-۶
تعداد صفحات۱۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۷,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۴۵-۹۰-۶