با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول جنگ (جلد سوم)

دانلود و خرید کتاب اصول جنگ (جلد سوم)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول جنگ (جلد سوم)  نوشته  ذوالفقار صادقی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اصول جنگ (جلد سوم)

کتاب اصول جنگ (جلد سوم ) نوشته ذوالفقار صادقی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است.

اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است.

در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند.

کتاب اصول جنگ (جلد سوم) نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد.

 اصل ‌تأمین که‌ به‌ تمامی‌ جلد‌ سوم ‌کتاب ‌را‌ شامل ‌می‌شود، ‌از‌ ۲۱ مقاله تشکیل ‌شده‌ و‌ در‌ مقایسه ‌با‌بحث‌های‌ صورت‌ گرفته ‌در‌ دو‌جلد ‌قبلی‌ از غنای‌ بالاتری‌ برخوردار‌ است‌ و‌ همانطوری که ‌در‌مقدمه اصلی،‌ در‌ جلد ‌اول‌ آورده‌ شده،‌بحث ‌مربوط به ‌اطلاعات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در‌این‌ جلد‌ مورد‌بررسی ‌قرار‌گرفته است.

خواندن کتاب اصول جنگ (جلد سوم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی و امنیت ملی و دفاع ملینظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸۱۳۰-۸
تعداد صفحات۳۳۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸۱۳۰-۸