با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بنیان دانشی آینده پژوهی (جلد سوم) رویکردها و دورنماها (۳)

دانلود و خرید کتاب بنیان دانشی آینده پژوهی (جلد سوم) رویکردها و دورنماها (۳)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بنیان دانشی آینده پژوهی (جلد سوم) رویکردها و دورنماها (۳)  نوشته  ریچارد ای. اسلاتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بنیان دانشی آینده پژوهی (جلد سوم) رویکردها و دورنماها (۳)

کتاب بنیان دانشی آینده پژوهی (جلد سوم) رویکردها و دورنماها (۳) نوشته ریچارد ای. اسلاتر از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است.

 اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است. در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند. 

کتاب بنیان دانشی آینده پژوهی (جلد سوم) رویکردها و دورنماها (۳) نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد. 

در بخش اول این مقاله، مـورد اول یعنی رویکردها مورد بحث قرار می‌گیرد و در بخش دوم، به بررسی گزینه دوم، دورنماها پرداخته می‌شود. سپس، ایـده هـای زیربنایی که می‌توانند موجب شوند ایـن دو قـانون از نظـر مفهـومی فروبریزنـد، معرفـی می‌شوند. 

خواندن کتاب بنیان دانشی آینده پژوهی (جلد سوم) رویکردها و دورنماها (۳) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی و امنیت ملی و دفاع ملی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۱۱۲-۴
تعداد صفحات۳۳۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۱۱۲-۴

تجربه بهتر در اپلیکیشن