فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد چهارم

دانلود و خرید کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد چهارم

بخش ۶، سلول‌های خونی، ایمنی و انعقاد خون؛ بخش ۷، تنفس؛ بخش ۸، فیزیولوژی هوانوردی، فضا و غواصی در اعماق دریا؛ بخش ۱۵، فیزیولوژی ورزش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد چهارم  نوشته  جان ادوارد هال  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد چهارم

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد چهارم اثری از جان ادوارد هال با ترجمه محمدرضا بیگدلی است. این کتاب نگاهی بر سلول‌های خونی، ایمنی و انعقاد خون، تنفس، فیزیولوژی هوانوردی، فضا و غواصی در اعماق دریا و فیزیولوژی ورزش دارد و از مجموعه آثار تخصصی انتشارات تیمورزاده است.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های سلامت، پزشکی، روان‌پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجویان و پژوهشگران را برطرف می‌کنند.

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد چهارم یکی کتاب‌های تخصصی حوزه‌ فیزیولوژی است که با نگاهی تخصصی و کاربردی برای خوانندگان این حوزه نوشته شده است.

بنیان علم پزشکی و رشته‌های وابسته به آن بر مبحث فیزیولوژی استوار است و از آنجا که دانش فیزیولوژی پزشکی از نیازهای اولیه بسیاری از رشته‌های گروه پزشکی یا تمامی آنهاست و به جرات می‌توان اظهار نمود که بدون علم کافی نسبت به این مبحث نتوان در رشته‌های مختلف پزشکی به موفقیت رسید، لذا وجود ترجمه‌ای با ویژگی‌های ذکر شده قطعاً غنیمتی خواهد بود.

خواندن کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال، ویرایش چهاردهم 2021؛ جلد چهارم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان فیزیولوژی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸۸۸۹-۶
تعداد صفحات۳۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸۸۸۹-۶