مرور تصویری فارماکولوژی لیپینکات

دانلود و خرید کتاب مرور تصویری فارماکولوژی لیپینکات

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرور تصویری فارماکولوژی لیپینکات  نوشته  ریچارد ای هاروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مرور تصویری فارماکولوژی لیپینکات

کتاب مرور تصویری فارماکولوژی لیپینکات نوشته ریچارد ای هاروی که به همت آزاده اشتری نژاد و دیگران منتشر شده است، یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان داروسازی کشور است.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های سلامت، پزشکی، روان‌پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجویان و پژوهشگران را برطرف می‌کنند.

خواندن کتاب مرور تصویری فارماکولوژی لیپینکات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانشجویان داروسازی پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
پدرام کریمی
۱۴۰۰/۰۱/۱۵

خیلی خیلی خیلی خیلی از عوامل طاقچه ممنونم که این کتاب رو موجود کردن. کلا فارماکولوژی بجز داروسازی مورد نیاز رشته های دیگر شاخه علوم پزشکی مثل پرستاری ،پزشکی،بیهوشی و... هست و قطعا خیلی ها مثل من منتظر موجود شدنش بودن

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۱۶۳-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۶۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۱۶۳-۷