تفسیر تصاویر اشعه X شکم برای دانشجویان پزشکی

دانلود و خرید کتاب تفسیر تصاویر اشعه X شکم برای دانشجویان پزشکی

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تفسیر تصاویر اشعه X شکم برای دانشجویان پزشکی  نوشته  کریستوفر کلارک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تفسیر تصاویر اشعه X شکم برای دانشجویان پزشکی

کتاب تفسیر تصاویر اشعه X شکم برای دانشجویان پزشکی نوشته کریستوفر کلارک و آنتونی داکس است، یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان پزشکی کشور است.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های سلامت، پزشکی، روان‌پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجویان و پژوهشگران را برطرف می‌کنند.

خواندن کتاب تفسیر تصاویر اشعه X شکم برای دانشجویان پزشکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
alipour
۱۴۰۰/۰۳/۱۰

فقط می تونم بگم عالیییی ، متن کاملآ علمی و حرفه ای نوشته شده ، گرافی های مربوط و هایلایت شده خوبی داره . در این زمینه واقعا کتاب خوبیه . فقط یکم پیوستگی مطالبش اول تا وسط هر فصل

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۱۹۸-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۱۹۸-۹