با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پافشاری برای هدف

دانلود و خرید کتاب پافشاری برای هدف

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پافشاری برای هدف  نوشته  برایان بورکهارت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پافشاری برای هدف

کتاب پافشاری برای هدف نوشته برایان بورکهارت است که با ترجمه مهرداد سخایی منتشر شده است. این کتاب کمک می‌کند بفهمید چه زمانی برای رسیدن به هدفتان باید پافشاری کنید و تلاش بیشتری کنید.

درباره کتاب پافشاری برای هدف

می‌دانید پافشاری شما برای چه چیزی می باشد؟ آیا شما باورهای درست را می‌شناسید که منجر به نتیجه‌گیری مثبت در سازمان می شود؟ اگر در واقع پاسخ شما به این منفی می باشد در راستای موفقیتی که ناشی از برندهای عالی و مورد تأیید جهانی است، گام بر نمی‌دارید. این کتاب منبع عالی‌ای است تا باورها و اهداف عالی شما را تصحیح کند. در واقع کتاب ارتباط عالی را با کسانی که در دنیای عمل گام برداشته‌اند نشان می‌دهد. 

برایان تمام نکات کلیدی مفید برای علم و دانش بازاریابی را بخوبی پیاده سازی کرده است و آنها را درون این کتاب قرار داده است. در واقع موضوع صرفاً بازاریابی نیست؛ بلکه تصمیم گیری‌ای است که راستای اصلی آن اعتماد به مردم است.

برایان در واقع نشان می‌دهد که برندها چطور با هم در ارتباط هستند و همین که نکات ضعف را بخوبی معرفی می‌کند. بعد از اینکه کتاب را باز کردید متوجه باورهای خودتان با توجه به گفته‌های من می‌شوید

خواندن کتاب پافشاری برای هدف را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در کسب و کارشان به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب پافشاری برای هدف

آنها می‌گویند که «ما بر این باور هستیم که این صندلی عقبلی با ارزش‌ترین موقعیت در دنیا دارد.» آیا تفاوت را حس می‌کنید؟ می‌توان بیان کرد که اگر شما مشتری ماشین تازه هستید و دنبال یک نمونه عالی می‌باشید، در واقع با باورهای سوبارو همراستا می‌باشید.

 شما این پیغام را شنیده اید و اینگونه فکر می‌کنید «میدونی موضوع چیه؟ ممکنه دنبال یک فورستر سوبارو جدید باشم ولی هزینه اصلاً برایم مهم نیست.» 

باورهای درونی: موضوع اصلی سازمان شما این باورها در واقع چه سازمان به آن توجه داشته باشد یا خیر، موضوع اصلی آن می‌باشد. سوبارو مشابه با سازمان‌های دیگر عمل نمی‌کند: آنها نه تنها دنبال باورهای درونی هستند بلکه دنبال یک منشائی نیز می‌باشند تا شناخت خوبی از آن داشته و بتوانند با آن در ارتباط باشند. آنها مشتاق پافشاری برای هدف هستند. این پروسه همان موضوع جدیدی می‌باشد که ارتباط انسان‌ها با شرکت را هدف قرار می دهد. این باعث می‌شود که انسان‌ها با شما در یک مسیر قرار بگیرند. برای من مهم نیست که چه نوع سازمانی دارید. مهم هم نیست که سازمان غیر سودده باشد، سازمان جهانی بزرگ باشد یا شرکت خصوصی کوچک و یا یک نمایندگی دولتی، اگر انسان ها حامی آن باشند مطمئناً دلیلی هم برای پیروی از آن در اختیار دارند. 

دلیلی اصلی همان بخش پافشاری برای هدف اصلی سازمان می‌باشد. این موضوع بیش از یک دیدگاه برای آینده می‌باشد و در واقع از یک جمله ساده در مورد اهداف آنها نیز بالاتر است. این یک باور درونی می‌باشد که چرا شرکت مد نظر جاری است. فرض کنید که انسان‌ها بصورت مغناطیس به این شرکت می‌چسبند. تجارتی که انسان‌ها با آخرین محصولات شما هم‌راستا می‌باشند و موضوع قیمت، طرح یا خدمات آنها مهم نیست. فرض کنید انسان هایی که دنبال شغل هستند نیاز به نامه‌های سرپوشیده دارند چون شرکت به طریقی می‌خواهد با آنها در ارتباط باشد که یک تجربه کاملاً جدید می‌باشد. فرض کنید که فروش خدمات شما در مورد این است که چه کسی کارها را از پیش ببرد، چطور پیاده سازی شود، هزینه آن چطور باشد و یا اینکه تجربه های متقاضی چه چیزی است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۴۱-۴۲-۹
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۴۱-۴۲-۹