با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رویکردهای خلق استراتژی

دانلود و خرید کتاب رویکردهای خلق استراتژی

معرفی تجربه خلق استراتژی در شرکت‌های منتخب

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رویکردهای خلق استراتژی  نوشته  هوشنگ نظامی‌وند چگینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رویکردهای خلق استراتژی

کتاب رویکردهای خلق استراتژی نوشته هوشنگ نظامی‌وند چگینی، به معرفی تجربه خلق استراتژی در شرکت‌های منتخب می‌پردازد. این کتاب هر آنچه را که لازم است درباره طراحی یک استراتژی کارآمد برای کسب و کار و مدیریت و پیشبرد اهداف سازمانتان بدانید، به شما می‌گوید.

برای اداره یک سازمان به صورت موفق و همچنین کمک به آن برای اینکه در مسیر پیشبرد اهدافش، گام بردارد، لازم است تا با رویکردهای مختلف خلق استراتژی آشنا باشیم. این کتاب که بر اساس مدل میتزبرگ نوشته شده است،به تمام مخاطبان کمک می‌کند تا ابتدا با مفهوم استراتژی آشنا شوند و سپس رویکردهای مختلفی را که در این زمینه وجود دارد، بشناسند. بعد از مطالعه این کتاب می‌توانید روشی را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مفید است و کمکتان می‌کند تا اهدافتان را به ثمر برسانید. 

کتاب رویکردهای خلق استراتژی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب رویکردهای خلق استراتژی را به تمام علاقه‌مندان به آشنایی با این مفهوم و همچنین تمام مدیران تیم‌ها و سازمان‌ها، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۸-۷۱۱-۲
تعداد صفحات۳۱۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۸-۷۱۱-۲