با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قصه های قبل از خواب یان و هنری؛ پنجشنبه

دانلود و خرید کتاب قصه های قبل از خواب یان و هنری؛ پنجشنبه

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قصه های قبل از خواب یان و هنری؛ پنجشنبه  نوشته  مارتین راینل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قصه های قبل از خواب یان و هنری؛ پنجشنبه

قصه های قبل از خواب یان و هنری، پنجشنبه نوشته مارتین راینل و ترجمه سیامک محمدنژاد فرید است. مجموعه قصه های قبل از خواب یان و هنری را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره مجموعه قصه های قبل از خواب یان و هنری

هنری و یان دوتا برادر موش از نوع موش‌های دم‌عصایی هستند. آنها قصد دارند در این مجموعه، برای شما هر شب، قبل از خواب یک قصه تعریف کنند. یک قصه جذاب و خنده‌دار که کمک کند شما راحت بخوابید و خواب‌ها شیرین ببینید.

شنیدن قصه قبل از خواب به کودکان آرامش می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا تخیل خود را تقویت کنند. امروزه پدر و مادرها بسیار پرمشغله شده‌اند و در طول روز امکان وقت گذاشتن کافی برای فرزندان خود را ندارند، بنابراین شب فرصتی است که برای دقایقی کنار فرزند خود باشند و به او محبت کنند. خواندن قصه قبل از خواب برای کودکان یکی از بهترین روش‌ها برای با او بودن است. با کمک قصه های قبل از خواب یان و هنری تخیل کودکتان را تقویت می‌کنید، لحظاتی باارزش برای او می‌سازید، او را به کتاب‌خوانی علاقه‌مند می‌کنید، زبان و هوشش را تقویت و کامل می‌کنید و درنهایت برای او یک لالایی دلنشین می‌گویید تا بخوابد.

خواندن مجموعه قصه های قبل از خواب یان و هنری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که دوست دارند برای کودکان خود قصه بگویند می‌توانند از مجموعه قصه‌های قبل از خواب یان و هنری برای این کار استفاده کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مهدی
۱۴۰۰/۰۴/۳۰

خیلی جالب بودنمیدونستم اوای خنده اینامیشه.هاهاهی هی هوهو

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۶۴۲-۲
تعداد صفحات۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۶۴۲-۲