با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهکارهای صادرات و سرمایه گذاری در اتحادیه اقتصادی آسه آن

دانلود و خرید کتاب راهکارهای صادرات و سرمایه گذاری در اتحادیه اقتصادی آسه آن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهکارهای صادرات و سرمایه گذاری در اتحادیه اقتصادی آسه آن  نوشته  محسن رضایی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راهکارهای صادرات و سرمایه گذاری در اتحادیه اقتصادی آسه آن

کتاب راهکارهای صادرات و سرمایه گذاری در اتحادیه اقتصادی آسه آن اثری از محسن رضایی پور است. این کتاب به بیان و معرفی راهکارهایی می‌پردازد که به رشد و توسعه اقتصاد ایران کمک می‌کنند. 

آسه آن، یا اتحادیه جنوب شرق آسیا، در سال ۱۹۶۷ در شرایط متأثر از فضای نظامی ـ سیاسی جنگ جهانی دوم و تحت تأثیر رقابت‌های بین‌المللی تشکیل شد. در ابتدا این اتحادیه پنج عضو داشت و اعضای آن کشورهای اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور و تایلند بودند. تا پایان قرن بیستم برونئی، کامبوج، لائوس، میانمار (برمه) و ویتنام نیز به آن پیوستند و رویکرد سیاست‌های امنیتی این اتحادیه به رویکرد سیاست‌های اقتصادی تغییر پیدا کرد. امروزه آسه آن را مدلی موفق از تجارت درون منطقه‌ای می‌دانند. 

در این کتاب نیز با تاکید بر اهمیت توسعه صادرات غیرنفتی ایران برای رشد و توسعه اقتصاد، به راهکارهایی پرداخته می‌شود که در صادرت و سرمایه گذاری در اتحادیه اقتصادی آسه آن به ما کمک می‌کند. 

کتاب راهکارهای صادرات و سرمایه گذاری در اتحادیه اقتصادی آسه آن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

مطالعه کتاب راهکارهای صادرات و سرمایه گذاری در اتحادیه اقتصادی آسه آن را به تمام علاقه‌مندان به مطالعات سیاسی و اقتصادی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۸-۸۷۶-۸
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۸-۸۷۶-۸