با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ اثر نیما شفیع‌زاده

دانلود و خرید کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

مزایا و معایب همکاری با آن به عنوان کارمند، ناشر و مشتری

۴٫۴ از ۱۰ نظر
۴٫۴ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟  نوشته  نیما شفیع‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ نوشته نیما شفیع‌زاده است. این کتاب به مزایا و معایب همکاری با دیجیتال مارکتینگ به عنوان کارمند، ناشر و مشتری می‌پردازد و سعی دارد تمام زوایای آن را بررسی کند و اطلاعات دقیقی در اختیار خواننده قرار دهد.

درباره کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال‌مارکتینگ چتری است که تمام تلاش‌های بازاریابی آنلاین شما را پوشش می‌دهد. کسب‌وکارها کانال‌های دیجیتالی همچون موتور جست‌وجوی گوگل، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و وب‌سایت‌ها را اهرمی برای دستیابی به مشتریان فعلی و آتی خود قرار می‌دهند.

 می‌شود گفت به تمام فعالیت‌های بازاریابی که با استفاده از اینترنت و ابزارهای دیجیتال انجام می‌شود، دیجیتال‌مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می‌گویند. این در حالی است که اصطلاح دیجیتال‌مارکتینگ می‌‌تواند شامل برنامه‌های موبایل، پادکست‌ها و دیگر انواع رسانه‌های دیجیتال باشد؛ اما باید توجه کرد که اینترنت مرکز اصلی تمام ابزارها و کانال‌هایی است که در اختیار دیجیتال‌مارکتر است. دیجیتال‌مارکتینگ بسیار سازمان‌یافته و هدفمند است و نتایج قابل اندازه‌گیری را در هر زمان در اختیار شما می‌گذارد.

 داده‌محوری یکی از رکن‌های اصلی دیجیتال‌مارکتینگ است. تا وقتی می‌شود در دیجیتال‌مارکتینگ به‌صورت داده‌محور پیش رفت، نباید حدس زد؛ زیرا به کمک داده‌ها می‌توانیم استراتژی‌های بازاریابی را به‌طور مداوم مورد سنجش و آزمایش قرار دهیم تا ببینیم آیا مناسب کسب‌و‌کار ما هستند یا خیر. یا مثلاً اگر کمپینی اجرا کردیم، چقدر برایمان آورده داشته است.

اما بهترین فعالیت‌ها از طرف آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ ممکن می‌شود. به بیان ساده، آژانس دیجیتال‌ مارکتینگ به شرکتی گفته می‌شود که در ایجاد و ارائه راه‌حل‌های خلاقانه و خدمات توسعۀ فنی، مهارت و تخصص دارد. آژانس دیجیتال‌مارکتینگ مدل جدیدتری از آژانس‌ تبلیغاتی است. آژانس دیجیتال‌مارکتینگ به دنبال ارائه راه‌حل کاربردی با هدف رفع مشکل، به کمک تفکر خلاقانه است. یک آژانس دیجیتال‌مارکتینگ حرفه‌ای با تمرکز بر مشاوره و همراهی کسب‌و‌کارها تلاش می‌کند خود را از سایر رقبایش متمایز کند. همچنین یک وظیفۀ مهم آن ترجمۀ اهداف کلان بازاریابی شرکت به زبان دیجیتال است و تعیین این موضوع که چطور باید از هدف به استراتژی برسیم.

برای آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ کیفیت و کمیت کارهایی که برای کسب‌و‌کارها انجام می‌دهند بسیار مهم است. آن‌ها موارد لازم برای اینکه دارایی هر کسب‌و‌کار به شکلی باشد که بتواند به اهداف مدنظر خود دست پیدا کند، لحاظ می‌کنند. آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ ابزار و مهارت‌های لازم برای ایجاد ایده‌های جدید را در اختیار دارند و سعی می‌کنند ایده‌ها را به شکلی در کنار یکدیگر قرار دهند که این پازل بهترین و بیشترین بازدهی را برای کسب‌و‌کارها داشته باشد.

آژانس دیجیتال‌ مارکتینگ یک آژانس تبلیغاتی نیست. آژانس‌های تبلیغاتی در اصل با رسانه‌های جمعی سنتی سر‌و‌کار دارند، اما آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ بیشتر با کمپین‌های دیجیتال و اینترنت سر‌و‌کله می‌زنند. همچنین آژانس‌های تبلیغاتی درآمد خود را از طریق جایگاه‌های تبلیغاتی مختلف به دست می‌آورند و آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ معمولاً درآمد مورد نیاز خود را از طریق خدمات فنی و خلاقانه‌ای که در تیم خود دارند کسب می‌کنند. آژانس دیجیتال ‌مارکتینگ تلاش می‌کند درک عمیق‌تری از رسانه‌ها داشته باشد و آن را به‌خوبی تحلیل کند تا بتواند کسب‌و‌کار را به‌ شکل موفقیت‌آمیزی در حوزۀ دیجیتال هدایت کند و رشد دهد.

آژانس دیجیتال ‌مارکتینگ یک آژانس بازاریابی سنتی نیست. آژانس دیجیتال ‌مارکتینگ بر اعداد و ارقام متمرکز است؛ اما بازاریابی سنتی چندان به اعداد و ارقام پایبند نیست، گویی اعداد و ارقام برای آن‌ها در اولویت نیستند و این موضوع یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های بارز بین آژانس‌های دیجیتال‌مارکتینگ با آژانس‌های بازاریابی سنتی است. آژانس دیجیتال‌مارکتینگ با گذشت زمان به‌جای استفاده از رادیو، تلویزیون یا تبلیغات در مجله، تیمی از استراتژیست‌ها، مشاوران، طراحان و توسعه‌دهندگان و... را برای خود جذب می‌کند تا بتواند به کمک آن‌ها برنامه و بازدهی بهتری را برای کسب‌و‌کارها داشته باشد. آژانس دیجیتال‌مارکتینگ درواقع نوعی موتور توسعه برای کسب‌و‌کارها است. این کتاب به شما فعالیت‌های این آژانس‌ها و روش‌های کارشان را توضیح می‌دهد.

خواندن کتاب آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت کنند پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
رامین شمشیری
۱۴۰۰/۰۷/۰۳

ای کاش بشه تمام کتاب های نشر برآیند صوتی بشه

Behnam Abbasi
۱۴۰۰/۰۲/۲۹

کتابی رو، حرفی رو، کاری رو که جناب " عادل طالبی" دستی تو اون داشته باشه، ندیده و نشناخته باید روی چشم گذاشت. توصیه میکنم هرجا هستید، در اولین فرصت کانال @Kar_kasb رو سرچ، و تو کانال تلگرام شون عضو

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۹
شابک۹۷۸۶۰۰۶۴۶۶۷۴۳
تعداد صفحات۸۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۹
شابک۹۷۸۶۰۰۶۴۶۶۷۴۳