با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب لاک پشت های نینجا؛ قسمت بیستم اثر کوین ایستمن

دانلود و خرید کتاب لاک پشت های نینجا؛ قسمت بیستم

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لاک پشت های نینجا؛ قسمت بیستم  نوشته  کوین ایستمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لاک پشت های نینجا؛ قسمت بیستم

کتاب کمیک لاک‌پشت‌های نینجا نوشته کوین ایستمن است که با ترجمه محسن شکاری منتشر شده است. اپریل در آزمایشگاهش چهار لاک پشت با نام‌های لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نگهداری می‌کند اما اتفاقاتی که در این آزمایشگاه می‌افتد همه چیز را تغییر می‌دهد.

درباره کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ جلد بیستم

چهار لاک‌پشت آزمایشگاه به همراه یک موش در فاضلاب رها می‌شوند و تحت تاثیر آزمایش‌هایی که رویشان انجام شده است تبدیل به موجودات غول‌پیکر اما مهربانی می‌شوند که شهر را نجات می‌دهند. در این مجموعه، شاهد درگیری لاکپشت های نینجا با هاب پیر هستیم، ولی هاب پیر چه کسی است و دلیل درگیری‌شان چیست؟ مهم‌تر از آن، چه چیزی باعث می‌شود که لاکپشت‌های کوچولو به لاکپشت‌های نینجا تبدیل شوند؟

لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نام‌هایی هستند که اپریل به لاکپشت‌های نازی که برای آزمایش‌هایشان استفاده می‌کنند داده است و از اسپلینتر، موش آزمایشگاهی‌شان متنفر است. ولی ۱۸ ماه بعد همه چیز تغییر می‌کند.

در قسمت بیستم این کمیک، نیروهای مقاومت زیر آتش سنگین دشمن هستند، و چیزی نمانده شکست بخورند. از طرف دیگر لاک‌پشت‌ها و فرمانده داسک، خودشان به پادشاه و ملکه رساندند، ولی کرنگ به این آسانی‌ها تسلیم نمی‌شوند. سرنوشت این نبرد اما در دستان شخص دیگری است.

خواندن کمیک لاک‌پشت‌های نینجا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به دنیای کمیک پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
احسان
۱۳۹۹/۱۲/۱۴

خیلی بد بود

Star batterfly
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

اصلا خوشم نیومد از قسمت دهم به بعد رسما مزخرف شد هم داستانش هم تصویرش👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
شابکundefined
تعداد صفحات۲۴صفحه
نوع فایلPDF