با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب یادگیری عمیق برای انسان ها اثر محیط دشپنده

دانلود و خرید کتاب یادگیری عمیق برای انسان ها

درک کنید که شبکه‌های عصبی عمیق چگونه کار می‌کنند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یادگیری عمیق برای انسان ها  نوشته  محیط دشپنده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب یادگیری عمیق برای انسان ها

کتاب یادگیری عمیق برای انسان ها به شما کمک می‌کند تا درک کنید که شبکه‌ها عصبی عمیق چگونه کار می‌کنند. این کتاب نوشته محیط دشپنده و ترجمه حمیدرضا حسن‌نژاد و علی جهانیان است. 

درباره کتاب یادگیری عمیق برای انسان ها

الگوریتم‌های یادگیری عمیق زیرمجموعه ای از الگوریتم‌های یادگیری ماشین هستند. هدف آن‌ها کشف چندین سطح از بازنمودهای (نمایش)های توزیع شده از داده ورودی است. به تازگی الگوریتم‌های یادگیری عمیق زیادی برای حل مسائل هوش مصنوعی سنتی ارائه شده اند. در این کتاب با چندین روش یادگیری عمیق متفاوت آشنا می‌شویم و پیشرفت‌های اخیر آن را بررسی می‌کنیم. 

این کتاب شش فصل دارد: فصل اول، به مفهوم پرسپترون ها (اولین شبکه‌های عصبی) پرداخته و الگوریتم‌های آن را با پایتون پیاده‌سازی می‌کند. فصل دوم، راهنمای کاملی برای شبکه‌های عصبی عمیق است و الگوریتم مربوط به شبکه‌های عصبی عمیق را با پایتون پیاده‌سازی می‌کند. فصل سوم، شبکه‌های کانولوشن را برای بینایی ماشین شرح داده و الگوریتم‌های آن را با پایتون پیاده‌سازی می کند. فصل چهارم، راهنمایی برای بهبود کارایی یادگیری عمیق است که الگوریتم‌های بهبودیافته در آن با پایتون پیاده سازی شده است. فصل پنجم، به خودرمزگذار پرداخته، انواع آن را شرح می‌دهد و آن‌ها را با پایتون پیاده‌سازی می‌کند. فصل ششم، شبکه‌های عصبی بازگشتی و شبکه‌های عصبی بازگشتی مدرن را بیان کرده، الگوریتم‌های مربوط به آن ها را با پایتون پیاده‌سازی می‌کند.

کتاب یادگیری عمیق برای انسان ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام علاقه‌مندان به علوم کامپیوتری را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸۶۲۲۷۳۹۳۱۸۷
تعداد صفحات۱۴۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸۶۲۲۷۳۹۳۱۸۷