با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اینترنت پاک

دانلود و خرید کتاب اینترنت پاک

چگونه از فرزندانمان در برابر آسیب های فضای مجازی محافظت کنیم؟

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اینترنت پاک  نوشته  عماد داوری دولت آبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اینترنت پاک

کتاب اینترنت پاک اثر عماد داوری دولت‌آبادی به این پرسش پاسخ می‌دهد که چگونه از فرزندانمان در برابر آسیب‌های فضای مجازی محافظت کنیم؟

درباره کتاب اینترنت پاک

با شیوع بیماری کرونا و فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی، همه کودکان و نوجوانان ناگزیر به استفاده از ابزارهای مختلفی شدند که با اینترنت کار می‌کنند. همانطور که اینترنت می‌تواند بسیار کاربردی باشد و به ما کمک کند تا در شرایط مختلف از امکانات آن بهره ببریم، محتواهایی هم دارد که می‌تواند مخرب باشد یا تاثیر بدی روی ذهن کودکان بگذارد. در این کتاب راهکارهایی می‌خوانیم که به والدین کمک می‌کند تا از فرزندانشان در برابر آسیب‌های فضای مجازی، محافظت کنند. این کتاب سه فصل دارد: راهکارهای فنی: چه تنظیماتی روی وسایل الکترونیک مثل رایانه و گوشی انجام دهیم تا محتوای آلوده و مستهجن در دسترس نباشد؟ راهکارهای محیطی: چه شرایط و چیدمانی در خانه پیاده کنیم تا آسیب‌های فضای مجازی کاهش یابد؟ و راهکارهای تربیتی: چگونه با فرزندانمان رفتار کنیم تا آسیب‌های فضای مجازی را به حداقل برسانیم؟

این اثر کتابی چندرسانه‌ای است و راهکارهای فنی با کلیپ‌هایی تصویری آموزش داده شده‌اند. این کلیپ‌ها با کدهای QR موجود در حاشیه‌ی صفحات، قابل دیدن هستند.

کتاب اینترنت پاک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب اینترنت پاک را به والدین و مشاوران کودک و نوجوان پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۲۳-۹۳-۴
تعداد صفحات۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۲۳-۹۳-۴