با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برتری ناعادلانه

دانلود و خرید کتاب برتری ناعادلانه

قدرت دانش مالی می‌تواند شما را ثروتمند کند

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برتری ناعادلانه  نوشته  فاطمه فراهانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب برتری ناعادلانه

میکروکتاب برتری ناعادلانه نوشته رابرت کیوساکی یک خلاصه کتاب از کتاب برتری ناعادلانه است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه با دانش مالی به پول برسید.

یکی از مسائل مهمی که همه افراد به دنبال آن هستند رسیدن به امنیت و بی‌نیازی مالی است. این موضوع تنها در صورتی رخ خواهد داد که افراد به دنبال کسب سواد مالی باشند. «برتری ناعادلانه» کتابی است که این روش را با زبانی ساده به شما توضیح خواهد داد. رابرت کیوساکی که نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر است، در این میکروکتاب اهمیت داشتن دانش مالی را به خوبی نشان می‌دهد و می‌گوید که چرا پولدارها هر روز پولدارتر می‌شوند.

رابرت کیوساکی دوران کودکی جالبی داشته و از تجربه دو پدر بهرمند شده است! یکی پدر واقعی او که فردی تحصیل کرده با شغل دولتی و عالی بود اما زندگی متوسطی داشت و رابرت در کتاب‌هایش او را پدر فقیر معرفی می‌کند و دیگری پدر دوستِ صمیمی‌اش بود که فردی بدون تحصیلات دانشگاهی بود اما توانسته بود یک میلیونر خودساخته شود و رابرت نام او را پدر پولدار گذاشته بود. اولین و معروف ترین کتاب وی پدر پولدار پدر فقیر است که به نظرهای این دو پدر و دوران کودکی‌اش می‌پردازد اما او در ادامه سری کتاب‌هایش به صورت تخصصی به بیان نظرهای پدر پولدار و ارایه راهکارهای هوشمندانه و ملموس برای رسیدن به ثروت می‌پردازد. وی علاوه بر نویسندگی یکی از ثروتمندترین افراد امریکا و فعال در حوزه سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات است.

خواندن کتاب برتری ناعادلانه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی با درآمد خوب و درک دانش مالی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب برتری ناعادلانه

دلیل اول: پایان عصر صنعتی

در سال ۱۵۰۰ میلادی عصر صنعتی شروع شد و در سال ۲۰۰۰ به عمر خویش پایان داد. در این بین یعنی در سال ۱۹۴۵ که جنگ جهانی شروع شد، آمریکا توانسته بود به یکی از قدرتمندترین کشورهای عصر صنعتی تبدیل شود.

دهه‌ای که در انتظار همه ما قرار دارد، متخصصان و کارگران کمرنگ می‌شوند. این موضوع را می‌توانیم در تعطیلی کارخانه‌های عظیم بدانیم. این کارخانه‌ها برای اینکه بتوانند کار خود را ادامه دهند، به چین رفتند. شاید در کشور چین از آن‌ها خوب پذیرایی شود، اما حقوق کارگران آنقدر پایین است که رفتن یا نرفتن این کارخانه تغییری در وضعیت کارگران ایجاد نمی‌کند. کارگران بیچاره نمی‌دانند که در مسیر نادرستی قرار دارند. همیشه در گوش آن‌ها زمزمه کردند که موفقیت تنها در درس و دانشگاه خلاصه می‌شود. آن‌ها درس خواندند، مدرک گرفتند و وارد بازار کار شدند. هرگز به این فکر نکردند که می‌توانند کار خودشان را راه‌اندازی کنند. فکر نکردند، چون آموزش درستی در زمینه امور مالی به آن‌ها داده نشده است. در نهایت هم بعد از ۳۰ یا ۴۰ سال کار بدون وقفه با بدن‌هایی فرتوت و ذهن‌هایی خسته بازنشسته می‌شوند و منتظر می‌مانند که سر هر ماه حقوق اندکی را از دولت دریافت کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۱۸۶صفحه
نوع فایلEPUB