کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰) اثر ایمان وفایی

دانلود و خرید کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰)  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰)

کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰) نوشته دکتر ایمان وفایی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس کلیه در اطفال (۲۰۲۰) است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰) شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب کلیه در اطفال (۲۰۲۰) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۷۴-۸
تعداد صفحات۴۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۷۴-۸