دانلود و خرید کتاب استاد اژدها؛ جلد هفتم ترِیسی وِست ترجمه رویا زنده‌بودی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب استاد اژدها؛ جلد هفتم اثر ترِیسی وِست

کتاب استاد اژدها؛ جلد هفتم

معرفی کتاب استاد اژدها؛ جلد هفتم

اژدهای صاعقه جلد هفتم از مجموعه داستان‌های استاد اژدها نوشته تریسی وست است که با ترجمه رویا زنده‌بودی در انتشارات پرتقال برای کودکان به چاپ رسیده است.

درباره مجموعه استاد اژدها

در مجموعه‌ استاد اژدها چهار بچه‌ هشت‌ ساله داریم که باید چهار اژدها را، که هر کدام قدرت منحصر­به ­فردی دارند، تربیت کنند چون قرار است در آینده، اتفاق خاصی بیفتد. چه اتفاقی؟ ...پیشنهاد می‌کنیم خودتان ماجراهای این مجموعه را بخوانید تا بفهمید این اتفاق خاص و مهم چیست.

دِریک شخصیت اصلی این مجموعه است که استاد اژدها‌ها می‌شود و آن سه بچه دیگر هم تحت نظر او کار می‌کنند. آیا دریک هشت ساله می‌تواند استاد خوبی باشد؟ آیا آن‌قدر قدرتش را دارد که اژدها تربیت کند. آن هم برای یک کار بزرگ و مهم؟

مجموعه‌ مصور استاد اژدها آن‌قدر هیجان‌انگیز است که همه‌ بچه‌ها را جذب خودش می‌کند، مخصوصاً آنهایی که عاشق افسانه‌ و نبردهای اژدهایی هستند. این مجموعه، پر است از نکات مثبت و درس‌های آموزنده درباره‌ی شجاعت، دوستی، همدلی، اتحاد و صفات خوب انسانی دیگر.

خواندن مجموعه کتاب‌های مصور استاد اژدها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه بچه‌هایی که عاشق داستان‌های ماجراجویانه و افسانه‌ها هستند از خواندن این مجموعه لذت خواهند برد.

نظرات کاربران

𝒌𝒆𝒓𝒎 𝒌𝒆𝒕𝒂𝒃📚🕊️
۱۴۰۰/۰۱/۲۸

فوق‌العاده🤓🌹😍

(mohammad amin)
۱۴۰۱/۰۵/۲۷

اژدهای صاعقه، با قدرت جادویی‌ متولد شده و نمیدونه چطوری باید از این قدرت استفاده کنه. اون آزادانه می‌چرخه و با دهن‌ش جرقه‌های کوتاه پرتاب می‌کنه. ⚡️ جرقه‌های آتشی که ممکنه به همه‌چیز آسیب برسونه. تنها کسی که می‌تونه اژدهای صاعقه

- بیشتر
Sahar
۱۳۹۹/۱۲/۱۲

برای بعضی ها شاید بتونن پیش بینی کنن و لی در کل برای کودکان خوبه مثلا ۹ یا ۸ ساله خ‌وبه برای بقیه ام خوبه ول یخب شاید دوست نداشته باشد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۴۸٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

حجم

۴۸٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

قیمت:
۳۴,۰۰۰
تومان