با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی اثر Nicholas Harris

دانلود و خرید کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی

مجموعه‌ی داستان من

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی  نوشته  Nicholas Harris  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی

یک سال در کارگاه ساختمانی از مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من دانش‌نگاران برنا است.

مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من، موضوعات متنوع و بسیار ساده را که کودکان می‌توانند با آن‌ها روبرو باشند، به تصویر می‌کشد. این مجموعه کتاب‌های تصویری، باهدف افزایش قوه تخیل کودکان طراحی‌شده است و کودکان حتی بدون مطالعه متن ساده این کتاب‌ها قادر به فهمیدن موضوع آن‌ها هستند.

ویژگی اصلی این مجموعه کتاب‌ها، این است که شما حتی می‌توانید با توجه به تصاویر موجود در آن، داستان خودتان را با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشنا هست، تعریف نمایید و حتی از او بخواهید تا داستان خودش را برای شما از روی کتاب تعریف نماید.

این کتاب اگر در کلاس به وسیله‌ی مربیان و یا در منزل توسط پدر و مادر استفاده شود، یک هدف آموزشی با موفقیت بی‌چون‌ و چرا ایجاد می‌کند و در مسیر آشنایی با شغل‌ها و برگزیدن شغل آینده‌ی فرزندان بسیار مؤثر خواهد بود.

در طول مطالعه کتاب حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤالاتی بپرسید و او را حتی وارد تخیل پردازی بکنید.

درباره کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی

آیا دوست دارید ببینید که چگونه یک ساختمان ساخته می شود و بالا می رود؟ طی دوازده ماه آینده ، این کارگران ساختمانی در حال ساخت مدرسه هستند. جرثقیل ها را بفرستید! بولدوزر! زمین صاف کن ها! ببینید کارگران چگونه پی را می سازند ، دیوارها را اضافه می کنند و کاشی های روی سقف را می گذارند. به تقویم نیز توجه کنید. با گذراندن یک سال کامل در محل کارگاه ساختمانی، می توانید وقایع را تا آماده شدن مدرسه برای دانش آموزان و معلمان مشاهده کنید

خواندن مجموعه کتاب‌های داستان من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که می‌خواهند قوه تخیل و تحلیل کودک خود را تقویت کنند، می‌توانند از این مجموعه آموزشی با تصاویر زیبایش کمک بگیرند.
نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
SRBIA
۱۴۰۰/۰۴/۳۰

خوب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷ صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۶۵-۸
تعداد صفحات۲۷صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۶۵-۸