با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت هفتم اثر کوین ایستمن

دانلود و خرید کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت هفتم

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت هفتم  نوشته  کوین ایستمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت هفتم

کتاب کمیک لاک‌پشت‌های نینجا نوشته کوین ایستمن است که با ترجمه محسن شکاری منتشر شده است. اپریل در آزمایشگاهش چهار لاک پشت با نام‌های لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نگهداری می‌کند اما اتفاقاتی که در این آزمایشگاه می‌افتد همه چیز را تغییر می‌دهد.

درباره کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ جلد هفتم

چهار لاک‌پشت آزمایشگاه به همراه یک موش در فاضلاب رها می‌شوند و تحت تاثیر آزمایش‌هایی که رویشان انجام شده است تبدیل به موجودات غول‌پیکر اما مهربانی می‌شوند که شهر را نجات می‌دهند. در این مجموعه، شاهد درگیری لاکپشت های نینجا با هاب پیر هستیم، ولی هاب پیر چه کسی است و دلیل درگیری‌شان چیست؟ مهم‌تر از آن، چه چیزی باعث می‌شود که لاکپشت‌های کوچولو به لاکپشت‌های نینجا تبدیل شوند؟

لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نام‌هایی هستند که اپریل به لاکپشت‌های نازی که برای آزمایش‌هایشان استفاده می‌کنند داده است و از اسپلینتر، موش آزمایشگاهی‌شان متنفر است. ولی ۱۸ ماه بعد همه چیز تغییر می‌کند، در قسمت هفتم این کمیک، ژنرال کرنگ که از بد قولی‌های استاکمن کلافه شده است، به طور سرزده به دیدنش می‌رود. از طرف دیگه هاب پیر که حالا لشکری از ربات‌ها در اختیارش است برای حمله آماده می‌شود. آیا این دفعه هم لاک‌پشت‌ها و پدرشون می‌توانند جلوی دشمنانشان را بگیرند؟

خواندن کمیک لاک‌پشت‌های نینجا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به دنیای کمیک پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Elena
۱۴۰۰/۰۳/۲۶

عاااااااالییییییییییی 😍

لئو
۱۴۰۰/۱۰/۲۴

عالی حتما بخوانینش درجه یک درجه یک

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
شابکundefined
تعداد صفحات۲۴صفحه
نوع فایلPDF