با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت پنجم اثر کوین ایستمن

دانلود و خرید کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت پنجم

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت پنجم  نوشته  کوین ایستمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت پنجم

کتاب کمیک لاک‌پشت‌های نینجا نوشته کوین ایستمن است که با ترجمه محسن شکاری منتشر شده است. اپریل در آزمایشگاهش چهار لاک پشت با نام‌های لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نگهداری می‌کند اما اتفاقاتی که در این آزمایشگاه می‌افتد همه چیز را تغییر می‌دهد.

درباره کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ جلد پنجم

چهار لاک‌پشت آزمایشگاه به همراه یک موش در فاضلاب رها می‌شوند و تحت تاثیر آزمایش‌هایی که رویشان انجام شده است تبدیل به موجودات غول‌پیکر اما مهربانی می‌شوند که شهر را نجات می‌دهند. در این مجموعه، شاهد درگیری لاکپشت های نینجا با هاب پیر هستیم، ولی هاب پیر چه کسی است و دلیل درگیری‌شان چیست؟ مهم‌تر از آن، چه چیزی باعث می‌شود که لاکپشت‌های کوچولو به لاکپشت‌های نینجا تبدیل شوند؟

لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نام‌هایی هستند که اپریل به لاکپشت‌های نازی که برای آزمایش‌هایشان استفاده می‌کنند داده است و از اسپلینتر، موش آزمایشگاهی‌شان متنفر است. ولی ۱۸ ماه بعد همه چیز تغییر می‌کند، در قسمت پنجم این کمیک، افراد هاب در کوچه‌های تاریک در جستجوی اسپلینتر هستند. او یک سری وسایل برای لاک‌پشت‌های نینجا تهیه کرده است و قصد داره حقایق زیادی از گذشته را برایشان توضیح بدهد، حقایقی که هویت واقعی‌شان را برملا می‌کند. ولی اول باید سالم به خانه برگردد.

خواندن کمیک لاک‌پشت‌های نینجا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به دنیای کمیک پیشنهاد می‌کنیمنظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Star batterfly
۱۳۹۹/۱۱/۰۹

جز محشرترین کمیک هایی یه که تاحالا خوندم

لئو
۱۴۰۰/۰۹/۰۷

واقعا عععععععععععععععععععالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
شابکundefined
تعداد صفحات۲۴صفحه
نوع فایلPDF