با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب پژوهش جهادی ۷ اثر معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی

دانلود و خرید کتاب پژوهش جهادی ۷

فرم سلامت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پژوهش جهادی ۷  نوشته  معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پژوهش جهادی ۷

کتاب پژوهش جهادی ۷ یکی از آثار پژوهشی انتشارات سازمان بسیج دانشجویی که به معرفی تکنیک‌ها و روش‌های کسب اطلاعات در حوزه سلامت می‌پردازد. 

بسیج دانشجویی به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردها و نهادهای انقلاب اسلامی می‌کوشد در حوزه جنگ نرم در میدان نبرد نوین با دشمن تلاش کند و در این راستا انتشار کتاب‌هایی با رویکرد و محوریت اعتلای نقش‌آفرینی بسیج دانشجویی و با محتواهای گوناگون آموزشی و آگاهی دهنده را در دستور کار خود قرار داده است.

هدف این سازمان فرهنگسازی، ایجاد روحیه مطالبه‌گری و تصمیم‌سازی برای مسئولان، تربیت نیروهای متعهد و در نهایت ورود در میدان عمل برای ساختن جامعه اسلامی است.

کتاب پژوهش جهادی ۷ از این انتشارات می‌تواند راهنما و راهگشایی برای دانشجویان متعهد و انقلابی باشد تا در جهت افزایش دانش و بینش انقلابی خود از آن بهره‌مند شوند.

این اثر شامل فرم سلامت در زمینه‌های مختلف پزشکی، دندان‌پزشکی، مامایی، بینایی و شنوایی سنجی، گفتار درمانی، فیزیوتراپی و کادر درمان است. 

کتاب پژوهش جهادی ۷ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

فعالان در حوزه سلامت می‌توانند از این اثر استفاده کنند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابکundefined
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF