با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب سیاره‌ حباب‌ های شب اثر گیوم دوریسون

دانلود و خرید کتاب سیاره‌ حباب‌ های شب

ماجراهای تازه‌ی شاهزاده کوچولو؛ کتاب ششم

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سیاره‌ حباب‌ های شب  نوشته  گیوم دوریسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سیاره‌ حباب‌ های شب

سیاره‌ی حباب‌های شب نوشته گیوم دوریسون جلد ششم از مجموعه ماجراهای تازه‌ی شاهزاده کوچولو است.

درباره مجموعه ماجراهای تازه‌ی شاهزاده کوچولو

مجموعه حاضر از نوع کمیک استریپ است که از داستان شازده کوچولوی آنتوان دو سنت اگزوپری اقتباس شده است.

این اثر ابتدا به زبان فرانسه در یک مجموعه ۲۴ جلدی چاپ شد و قصه‌هایش برگرفته از یک سریال انیمیشن است. نسخه فارسی این مجموعه از زبان انگلیسی برگردانده شده است. نویسندگان این مجموعه شخصیت‌های کتاب شازده کوچولو سنت اگزوپری را دست‌مایه‌ی خود قرار داده و ماجراهای تازه‌ای آفریده‌اند.

شخصیت‌های اصلی قصه‌ها همان شخصیت‌هایی هستند که در کتاب شازده کوچولو حضور دارند: شاهزاده، گل سر خ، روباه و مار، ولی با یک تفاوت که در آن کتاب، گل سرخ، روباه و مار در بعضی از فصل‌ها حضور دارند ولی در این مجموعه در همه‌ی کتاب‌ها نقش‌آفرینی می‌کنند.

به جز این شخصیت‌ها، شخصیت جدیدی هم به قصه‌ها افزوده شده است: شخصیت‌های ابرگونه‌ی تیره‌رنگی از همدستان مار که در جای‌جای قصه‌ها به شکل گروهی ایفای نقش می‌کنند.

نکته‌ی دیگر نیروی فرا انسانی شاهزاده و وسایل جادویی است که برای برآورده شدن هدفش او را یاری می‌کنند: شنل و شمشیر شاهزاده، و کتاب دستی که در نوشته‌ی ا گزوپری اثری از آنها نیست.

شاهزاده کوچولو در ماجراهای تازه‌اش پی می‌برد که مار می‌خواهد دنیا را نابود کند. هر بار به سیاره‌ای می‌رود و با استفاده از ویژگی‌های منفی برخی از ساکنان آنها مانند حسد، خودخواهی، ترس، جاه‌طلبی، کج فهمی و.... می‌کوشد اهداف خود را پیش ببرد؛ ولی شاهزاده کوچولو و روباه، که همیشه او را همراهی می‌کند و دوستی ناگسستنی با او دارد، در دنیا به دنبال مار سفر می‌کنند و در سیاره‌ای که او می‌خواهد نقشه شومش را اجرا کند فرود می‌آیند و با آ گاه کردن ساکنانش با مار به شیوه‌ای خردمندانه می‌جنگند.

عنوان هر یک از کتاب‌های ۲۴ گانه نام سیاره‌ای است که ماجرا در آن ر خ می‌دهد.

خواندن مجموعه کتاب‌های ماجراهای تازه‌ی شاهزاده کوچولو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کودکان و نوجوانانی که شخصیت شازده کوچولو را دوست دارند و به طور کلی همه بچه‌های علاقه‌مند به داستان‌های ابرقهرمانی و هیجان انگیز مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
𝘼𝙂𝘿`𝘚𝘶𝘨𝘢
۱۳۹۹/۰۹/۰۲

جالب و عالیییییی بود من از فیلم شازده کوچولو بیشتر خوشم میاد☺❤

soohi
۱۴۰۰/۰۱/۰۶

خیلی جالب غلبه بر ترس رو بیان کرده🤗

Book worm
۱۴۰۰/۰۲/۱۲

عالی بود دوستان طاقچه ای من من یه راه پیدا کردم تا بتونیم بدون محدودیت به هم پیام بدیم و از اون جا میتونیم شماره همو بگیریم و جالب اینجاست که لازم نیست برنامه ای دانلود کنید اول شما باید برین

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸۶۲۲۷۱۸۶۲۹۱
تعداد صفحات۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸۶۲۲۷۱۸۶۲۹۱