با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب چطور یک طرح کسب و کار بنویسیم اثر الکس جنادینیک

دانلود و خرید کتاب چطور یک طرح کسب و کار بنویسیم

قالب‌ها و مثال‌هایی از طرح کسب و کار

۴٫۸ از ۵ نظر
۴٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چطور یک طرح کسب و کار بنویسیم  نوشته  الکس جنادینیک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب چطور یک طرح کسب و کار بنویسیم

کتاب چطور یک طرح کسب و کار بنویسیم نوشته الکس جنادینیک است. این کتاب با ترجمه مرجان شمیل شوشتری منتشر شده است. این کتاب یک راهنمای اقتصادی برای آینده است.

درباره کتاب چطور یک طرح کسب و کار بنویسیم

نویسنده این کتاب، آقای الکس جنادینیک، این کتاب را براساس تجربیات شخصی خودشان در کسب‌وکار و صد البته تجربیاتشان در آموزش و مربی‌گری هزاران کارآفرین موفق نوشته‌اند. نکات خوبی در این کتاب ارائه داده‌اند و گام به گام به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک طرح کسب‌وکار عالی برای حرفه‌ای که می‌خواهید وارد آن شوید را بنویسید. نوشتن یک طرح کسب‌وکار برای شروع کار، جزء اقدامات مهم و ضروری است که نباید آن را نادیده گرفت. اما او تجربیات دقیقی دارد و با آن خواننده را به سمت کسب و کار بهتر و درآمد بیشتر هدایت می‌کند.

خواندن کتاب چطور یک طرح کسب و کار بنویسیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که قصد شروع یک کسب و کار را دارند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب چطور یک طرح کسب و کار بنویسیم

احتمالاً همانطور که می‌توانید حدس بزنید، حتی اگر نیازی به نوشتن یک طرح کسب‌وکار رسمی برای یک سرمایه‌گذار و یا یک سازمان ندارید، همیشه باید به خاطر خودتان یک فرایندبرنامه‌ریزی دقیق را انتخاب کنید تا بتوانید برای کسب‌وکارتان یک استراتژی خوب ایجاد کنید. به نظر من، این ارزش واقعی برنامه‌ریزی برای کسب‌وکار است.

نوشتن یک برنامهٔ کاری، حتی به صورت یک برنامهٔ غیررسمی، می‌تواند به شما کمک کند ایده‌هایتان را سازماندهی کنید و مدل کلی کسب‌وکارتان را اصلاح کنید، فرایندفکری دربارهٔ این ایده‌ها و برنامه‌ریزی برای کسب‌وکارتان به طور همه جانبه می‌تواند به شما کمک کند تا قبل از شروع کارتان، جلوی اشتباهات بسیاری که ممکن است مرتکب شوید را بگیرید و آنها را اصلاح کنید. چون در این صورت بسیار برایتان گران تمام خواهد شد که بعد از اینکه کسب‌وکارتان را شروع کردید، بفهمید که مسیر را اشتباهی رفته‌اید، درحالی‌که اگر برنامه‌ریزی کرده بودید طی مراحل برنامه‌ریزی، متوجه این اشتباه می‌شدید. ارزشِ برنامه‌ریزی برای کسب‌وکار در این است که مشکلات موجود در ایدهٔ اولیهٔ کسب‌وکارتان را شناسایی می‌کنید و در طول مراحل برنامه‌ریزی، راه‌حلی برای آن مشکلات پیدا می‌کنید که انجام این کار به مراتب بسیار ارزان‌تر برایتان تمام خواهد شد.

دقت کنید که برای برنامه‌ریزی کسب‌وکارتان و اصلاح مشکلات احتمالی در استراتژی کلی کسب‌وکارتان، در همان مراحل اولیهٔ ممکن، زمان کافی صرف کنید. این را برحسب تجربه می‌گویم، چون اگر بعداً مشکلاتی در کسب‌وکارتان پیدا کنید، رفع آن مشکلات، بسیار زمان‌بر و گران‌تر خواهد بود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۰۰-۷
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۰۰-۷