با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سامی راسو و بویایی شگفت‌انگیزش

دانلود و خرید کتاب سامی راسو و بویایی شگفت‌انگیزش

بسته‌ی خودشناسی کودک

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سامی راسو و بویایی شگفت‌انگیزش  نوشته  باربارا دورابتیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سامی راسو و بویایی شگفت‌انگیزش

کتاب سامی راسو و بویایی شگفت‌انگیزش نوشته باربارا دورابتیز که با ترجمه شهرزاد امینیان منتشر شده است، یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی قصه‌های مدرسه آلفا بتی است. این مجموعه با داستان‌ها و تصاویر جذاب در هر جلد سراغ یکی از حیوانات بازیگوش می‌رود و با قصه‌ای از آن‌ها به کودکان کمک می‌کند خودشان را بشناسند.

درباره کتاب سامی راسو و بویایی شگفت‌انگیزش

کتاب سامی راسو و بویایی شگفت‌انگیزش داستان یک بچه راسو بامزه‌ است که شاد و خندان است و به مدرسه می‌رود، او حس بویایی بی‌نظیری دارد و همیشه در آشپزی و کارهای خانه به خانواده‌اش کمک می‌کند، تا اینکه به مدرسه می‌رود و آن‌جا هم به همه کمک می‌کند. مثلا نمی‌گذارد دوستش در حفره گل بیفتند چون بوی آن را احساس کرده است اما وقتی آشپز مدرسه غذا می‌آورد همه چیز کمی به هم می‌ریزد. چون سامی از بچه‌ها می‌خواهد غذا را نخورند.

انتشارات دانی که برای کودکان کتاب‌های داستانی با قصه‌های جذاب منتشر می‌کند، از سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت در زمینه آموزش فرزندان ایران و ارائه راهکارهای نوین در آسان‌سازی فرآیند آموزش شروع به فعالیت نموده است.

مجموعه‌ کتاب‌های بسته‌ی خودشناسی به کودکان کمک می‌کند خودشان و نیازهایشان را بهتر بشناسند.

خواندن کتاب سامی راسو و بویایی شگفت‌انگیزش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر کودک شما داستان دوست دارد و قصد دارید هم برای او قصه‌ای جذاب بخوانید هم کمک کنید خودش و خواسته‌هایش را بهتر بشناسد، سامی راسو و بویایی شگفت‌انگیزش را از دست ندهید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۹۵-۸
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۹۵-۸