با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او

دانلود و خرید کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او

بسته‌ی خودشناسی کودک

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او  نوشته  باربارا دورابتیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او

کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او نوشته باربارا دورابتیز که با ترجمه شهرزاد امینیان منتشر شده است، یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی قصه‌های مدرسه آلفا بتی است. این مجموعه با داستان‌ها و تصاویر جذاب در هر جلد سراغ یکی از حیوانات بازیگوش می‌رود و با قصه‌ای از آن‌ها به کودکان کمک می‌کند خودشان را بشناسند.

درباره کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او

کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او داستان یک بچه قورباغه بامزه‌ است که شاد و خندان است و به مدرسه می‌رود اما بهترین دوستش یک بچه روباه است که به مدرسه نمی‌رود، آن دو با هم خیلی فرق دارند اما با همه تفاوتشان با هم دوست هستند، تا اینکه یک روز وقتی با هم به گردش رفته‌اند حال فرانسیس از خوردن غذاهای چرب بد می‌شود و همه چیز تغییر می‌کند.

انتشارات دانی که برای کودکان کتاب‌های داستانی با قصه‌های جذاب منتشر می‌کند، از سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت در زمینه آموزش فرزندان ایران و ارائه راهکارهای نوین در آسان‌سازی فرآیند آموزش شروع به فعالیت نموده است.

مجموعه‌ کتاب‌های بسته‌ی خودشناسی به کودکان کمک می‌کند خودشان و نیازهایشان را بهتر بشناسند.

خواندن کتاب فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر کودک شما داستان دوست دارد و قصد دارید هم برای او قصه‌ای جذاب بخوانید هم کمک کنید خودش و خواسته‌هایش را بهتر بشناسد، فرانسیس قورباغه و دوست همیشگی او را از دست ندهید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۸۲-۸
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۸۲-۸