با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پرسش‌های چهارگزینه‌ای مرآت؛ هندسه ۳

دانلود و خرید کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای مرآت؛ هندسه ۳

رشته ریاضی و فیزیک ویژه‌ی کنکور

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای مرآت؛ هندسه ۳  نوشته  یاران رزمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای مرآت؛ هندسه ۳

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای مرآت؛ هندسه ۳ یکی از کتاب‌های انتشارات مرآت است که با هدف مرور سریع درسنامه و حل کردن‌ تست‌های مشابه کنکور، به دانش‌آموز کمک می‌کند در کنکور موفق باشد.

درباره کتاب‌های پرسش‌های چهارگزینه‌ای مرآت

کتاب‌های این مجموعه با درسنامه شروع می‌شود. درسنامه قسمتی از کتاب است که دانش ضروری برای ورود به قسمت بعدی کتاب یعنی تست‌ها را تأمین می‌کند. یا به عبارت دیگر، آموزشی است در حد چارچوب کتاب درسی، درست مثل یک جزوه مختصر، مفید و چکیده تمام مباحث درس را آموزش می‌دهد. با مرور سریع درسنامه، دیگر اطمینان دارید کلیات برای شما تداعی شده و حالا نوبت تست است، که در یک کلام می‌گوییم جامع و مانع است و با حل و یاد گرفتن آنها آموزش شما کامل شده و دچار تسلط و تثبیت می‌شوید. در هر قسمت، تست‌ها به گونه‌ای طراحی شده که تمام مطالب کتاب درسی را شامل می‌شود و در عین حال، کنکوری هم باشد. ترتیب تست‌ها از ساده به سخت است. ما در این کتاب، در طراحی تست‌های چالشی، کنکور مدنظرمان بوده نه المپیاد و یا درس‌هایی که در دانشگاه خوانده‌ایم و شما نخوانده‌اید و چون در کنکور ساده و متوسط و سخت درهم است، در انتهای هر فصل یک یا چند آزمون از موضوعات فصل وجود دارد که قسمت ارزیابی فصل است (و نه ‌آموزش) پس لزوماً ترتیب ساده به سخت ندارد و سؤالات عادی و سخت با علایم مشخص نشده‌اند. بخش آخر پاسخ‌نامه است، پاسخ‌نامه باید به‌گونه‌ای باشد که کامل باشد، خوب تفهیم کند و حوصله‌سربر هم نباشد، یعنی علاوه بر پاسخ صحیح با چرایی راه‌حل مسئله آشنا شوید و متوجه شوید، چرا این راه‌حل را انتخاب کرده‌ایم به همین دلیل هم اگر مسئله در چند گام حل می‌شده ما هم گام‌ها را به ترتیب آورده‌ایم.

خواندن مجموعه پرسش‌های چهارگزینه‌ای مرآت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانش‌آموزانی که قرار است برای تعیین آینده‌ی خود با کنکور روبه‌رو شوند پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
srn2004_
۱۴۰۰/۰۷/۰۲

نمونه کتاب رو که دیدم بنظرم با کتابای مطرح بازار تقریبا برابری میکنه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۴-۱۶۵-۴
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۴-۱۶۵-۴