با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب عملیات والفجر ۱۰، بمباران شیمیایی حلبچه اثر یدالله ایزدی

دانلود و خرید کتاب عملیات والفجر ۱۰، بمباران شیمیایی حلبچه

فشار جهانی به ایران برای پذیرش قطعنامه ۵۹۸

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عملیات والفجر ۱۰، بمباران شیمیایی حلبچه  نوشته  یدالله ایزدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب عملیات والفجر ۱۰، بمباران شیمیایی حلبچه

در کتاب عملیات والفجر ۱۰، بمباران شیمیایی حلبچه که یدالله ایزدی با همت مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر شده است. گوشه‌ای از غیوری‌های سربازان وطن را در هشت سال دفاع مقدس رو‌به‌روی عراق می‌خوانید.

دوران هشت سال دفاع و مقاومت جمــهوري اسـلامي ايـران در برابـر هجوم نظامي رژيم عراق ـ كه با ترغيب امريكا آغاز شد و با پشـتيبانی همه قدرت‌های سياسی، نظــامی و اقتصـادی جـهان ادامـه يـافتـ از بارزترين مقاطع حيات حقيقی اين مرز و بوم است. اينک كه بيش از شانزده سال از پايان اين دوره سرنوشت‌ساز تاريخ ايـران و انقـلاب اسـلامی مـی‌گذرد، تبييــن حماســه‌های عظيــم و ارزشمندی كه مــردم و رزمنـدگان ايـن سـرزمين آفريدنـد، ضـرورت بيشتری پيدا كرده است.

مركز مطالعات و تحقيقات جنــگ بـا درک ايـن رسـالت تـاريخی، تلاش می‌كند با بهره‌گيری از اسناد، مــدارک و منـابع بي‌نظـيري كـه راويان و محققان اين مركز در طـول جنـگ هشـت سـاله جمـع‌آوری كرده‌اند، ابعاد مختلف دفاع مقدس را ترسيم نمايد.

مركز مطالعات و تحقيقات جنگ تاكنون مجموعــه‌های متعـددی را درباره وقايع جنگ عراق عليه ايران منتشر كرده است. ايــن مجموعـه با نام روزشمار جنگ ایران و عراق، گزارش نبردهای اصلی رزمندگان اسلام در مقابله با ارتش عـراق و هـم‌پيمانـانش است، بـراي دسترسـی آسـان‌تر و آشـنايی بيشـتر علاقه‌مندان و محققان به وقايع اين نبرد عظيم است كه هــر جلـد آن بـه يكی از عمليات‌هـای اصلـی جمـهوری اسـلامی عليـه متجـاوزان اختصاص دارد.

در کتاب حاضر با چند و چون و استراتژی‌های عملیات والفجر ۸ آشنا می‌شوید.

خواندن کتاب عملیات والفجر ۱۰، بمباران شیمیایی حلبچه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندان به تاریخ دفاع مقدس را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم.

[3:43 PM]

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۳-۴۷-۹
تعداد صفحات۱۰۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۳-۴۷-۹