با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پاکسازی چاکراها

دانلود و خرید کتاب پاکسازی چاکراها

نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید

۳٫۶ از ۱۲ نظر
۳٫۶ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پاکسازی چاکراها  نوشته  درین ویرچو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پاکسازی چاکراها

کتاب پاکسازی چاکراها نوشته درین ویرچو است که با ترجمه شهرزاد فتوحی منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید و زندگیتان را شادتر کنید.

درباره کتاب پاکسازی چاکراها

هرچند بدن چاکراهای بسیاری دارد اما روانشناسان و شفادهندگان معمولاً فقط به چاکراهای اصلی می‌پردازند. این چاکراها هر کدام در نزدیکی یکی از غده‌های ترشح‌کنندهٔ هورمون‌ها قرار دارند. آنها انرژی حیاتی را وارد بدن ما می‌کنند تا حیات ما ادامه پیدا کند (که به آن « کی »، « چی » و « پرانا » هم گفته می‌شود). آن‌ها مانند دروازه‌های بازی پینت‌بال هستند که توپ‌ها را در محوطه بازی به حرکت در می‌آورند.

این انرژی حیاتی منشأ الهی دارد و باعث می‌شود ما به تمام خرد یا آگاهی‌های معنوی دست یابیم. چاکراهای تو به طور مداوم انرژی را دریافت و آزاد می‌کند. اگر افکاری منفی داشته باشی، چاکراها با انرژی سنگین و تیره آلوده می‌شوند. چاکراهای آلوده نمی‌توانند به طور کامل انرژی را به جریان بیندازند، در نتیجه احساس بی‌حالی و کندی و عدم تعادل می‌کنی. همچنین از توانایی‌های طبیعی روانی خود هم نمی‌توانید استفاده کنید.

این کتاب کمک می‌کند چاکرا‌های خود را پاک کنید و ذهن و روانتن را آسوده کنید.

خواندن کتاب پاکسازی چاکراها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به زندگی‌ای شادتر و سرزنده‌تر پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب پاکسازی چاکراها

چاکرای ریشه در انتهای ستون مهره‌ها قرار دارد و از تمام چاکراهای اصلی دیگر کندتر حرکت می‌کند. سرعت کم آن باعث به وجود آمدن رنگ سرخ درخشان آن می‌شود. وقتی چاکرای ریشه پاک باشد، نورهای بلورین سفیدرنگی آمیخته با سایه‌های شفاف و درخشان از نور سرخ در آن می‌درخشد. چاکرای ریشهٔ پاک مانند یاقوت درخشانی در زیر نور است، اما وقتی آلوده باشد، چاکرای ریشه، رنگ قرمزتیره و کدری پیدا می‌کند.

چاکرای ریشه به امور مربوط به حفظ و نگهداری جسم مربوط است و افکار و احساسات تو در مورد موارد زیر بر آن اثر می‌گذارد:

مسائل مالی: پول، پس‌انداز، بدهی‌ها، حقوق بازنشستگی

اقتصاد، قمار، بخت آزمایی و همهٔ امور مالی.

- شغل و حرفه: پول کافی درآوردن، موقعیت « مناسب » شغلی، مسائل مربوط به مزایا و بازنشستگی، داد و ستد کردن، فکر کردن دربارهٔ از کار بیکار شدن و ارتقاء مقام و فکر کردن دربارهٔ آیندهٔ مالی.

- خانه: تمایل به نقل و انتقال، احساس امنیت، شرایط و انرژی خود خانه، ترتیب چیدن وسائل در خانه (فِنگ‌شویی)، نگهداری خانه و افکار مربوط به خریدن خانه.

- امنیت جسمانی: احساس امنیت یا ناامنی.

- نیازها: خوراک کافی، لباس مناسب برای خودت و کسانی که دوست‌شان داری.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
parisa.v6154
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

این کتاب فوق العاده است برای مواقعی که حالتون خوب نیست وسردرگم هستین عالیه. به شرطی که تمرینات وبادقت انجام بدین. من بارها خوندمش. به خصوص تمرین بخشش. بخشیدن یکی از راهای ارامش گرفتن هست. درکل ترجمه خانم شهرزاد فتوحی

- بیشتر
sara
۱۳۹۹/۱۰/۲۸

بنظرم بینظیر بود بعد از انجام تمرینات حس مثبت تمام وجودم را گرفته بود

m.k
۱۳۹۹/۱۲/۱۹

این کتاب عالیه بهت کمک میکنه تا چاکراهات رو کاملا باز کنی و تیرگی های اونهارو از بین ببری و ببینی که به زیبایی هرچه تمام تر میدرخشند و در حال چرخش هستند. به شرط اینکه تمرینات و مراقبه های کتاب

- بیشتر
لیلا کیانی
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

این کتاب رو کتابراه گذاشته ٦ تومن من موندم طاقچه چرا عین همون رو ١٧ تومن قیمت گذاشته!!!

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
به هر چیز فکر کنی تعیین‌کنندهٔ احساس و تجربهٔ آن لحظهٔ تو است. عادت‌های فکری تو بر مراکز مختلف انرژی در درون و در اطراف بدن تو اثر می‌گذارد. به عبارت دیگر اموری که تو بیشتر به طور متمرکز به آنها فکر می‌کنی. پول، معنویت، روابط انسانی و چیزهای دیگر بر مراکز انرژی تو اثر می‌گذارد. این مراکز انرژی شبیه پروانه‌هایی عمل می‌کنند که پره‌های آنها روی هم قرار می‌گیرد و هم‌پوشانی دارند. ما آنها را « چاکرا » می‌نامیم.
yasaman

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۴/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۵۳۶۱-۷-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۱۳۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۴/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۵۳۶۱-۷-۰