با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
غلبه برانواع حساسیت

دانلود و خرید کتاب غلبه برانواع حساسیت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب غلبه برانواع حساسیت  نوشته  محمود ثابت‌نژاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب غلبه برانواع حساسیت

کتاب غلبه برانواع حساسیت اثر ایزابل تویوس و ترجمه محمود ثابت‌نژاد، اطلاعات کاملی درباره‌ی انواع حساسیت‌ها و روش‌های درمانی در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

درباره‌ی کتاب غلبه برانواع حساسیت

حساسیت یکی از واکنش‌های بدن است. حساسیت یا آلرژی ممکن است نسبت به چیزهای مختلفی مانند گرده گل‌ها، موی حیوانات، مواد غذایی خاص و ادویه‌ها و ... به وجود بیاید. هر حساسیتی راه درمانی خاص خودش را دارد و با استفاده از یک سری راهکارهای خانگی مانند داروهای گیاهی یا تغییر رژیم غذایی می‌توانیم حساسیت را درمان کنیم یا تحت کنترل درآوریم. ایزابل تویوس در کتاب غلبه برانواع حساسیت درباره‌ی انواع حساسیت‌ها، نحوه‌ی به وجود آمدن هر حساسیت و راه‌های تشخیص آن صحبت کرده است و راهکارهای مفیدی برای درمان و تحت کنترل درآوردن حساسیت‌ها ارائه کرده است. 

کتاب غلبه برانواع حساسیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به طب سنتی از مطالعه کتاب غلبه برانواع حساسیت لذت می‌برند و مطالب آن را کاربردی می‌یابند. 

بخشی از کتاب غلبه برانواع حساسیت

انواع مختلفی از مواد وجود دارند که انسان ممکن است به آن‌ها حساسـیت داشته باشد. بعضـی از متـداول تـرین مـواد حساسـیت‌زا، راه‌هـای تشـخیص حساسیت و معالجه آن عبارتند از:

ذرات غبار: موجودات زنده‌ی میکروسکوپی هستند که در گـرد و غبـار خانه زندگی می‌کنند. غبار منزل، مخلوطی از مواد بالقوه حساسیت‌زاسـت کـه شامل الیاف پارچـه‌هـای مختلـف (الیـاف قـالی، موکـت و ...) شـوره‌ی بـدن حیوانات، باکتری‌ها، کپک و هاگ قارچ‌ها مـی‌باشـند. ذرات غبـار، در فـرش، موکت و بالش انباشته می‌شوند. حرکت آن‌ها باعث واکنش‌های حساسـیتی در پوست‌های خیلی حساس می‌شوند و این علت ۹۹ درصد حساسیت‌هاست.

فهرست 

  • حساسیت‌ها (آلرژی‌ها) چه هستند ؟ 
  • چه چیزی موجب حساسیت می‌شود؟ 
  • خانه‌ی عاری از مواد حساسیت‌زا
  • پیشگیری بهتر است 
  • درمان‌های تکمیلی
  • درمان با گیاهان دارویی
  • غذاهای شفابخش


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۲۰
شابک۹۸۷-۹۶۴-۹۷۲-۲۴۴-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۲۰
شابک۹۸۷-۹۶۴-۹۷۲-۲۴۴-۳