با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خانواده‌درمانی: ۱۰۰ نکته‌ی کلیدی و فنون

دانلود و خرید کتاب خانواده‌درمانی: ۱۰۰ نکته‌ی کلیدی و فنون

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خانواده‌درمانی: ۱۰۰ نکته‌ی کلیدی و فنون  نوشته  مارک ریوت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خانواده‌درمانی: ۱۰۰ نکته‌ی کلیدی و فنون

خانواده‌درمانی: ۱۰۰ نکته‌ی کلیدی و فنون نوشته مارک ریوت و دی استریت نکات مهمی درباره رفع مشکلات خانوادگی را بصورت علمی و فنی توضیح می‌دهد. خانواده‌درمانی به طور فزاينده‌ای به‌عنوان يكي از روان‌درمانی‌های مبتنی بر شواهد شناخته می‌شود. كاربست درمانی معاصر خانواده‌درمانی در طول عمر و برای اختلالات ناشی از تعارضات خانوادگی، آسيب و مشكلات بهداشت روانی مفيد است. به همين علت، بسياری از روان‌درمانگران، عناصر خانواده‌درمانی را در رويكردهايشان ادغام می‌كنند. 

 درباره کتاب خانواده‌درمانی: ۱۰۰ نکته‌ی کلیدی و فنون

 این کتاب از کتاب‌های کم‌نظیر در رابطه با خانواده‌درمانی است. این اثر منبع کاملی برای دانشجویان رشته‌های روان‌شناسی و مشاوره است که به خوبی توانسته نکات و فنون خانواده‌درمانی و فرایند درمان را از شروع تا پایان برای خواننده تشریح کند. 

توضیحات خوب چند صفحه‌ای درباره هر موضوع از ویژگی‌های این کتاب است که آن را منحصربه‌فرد کرده است  علاوه براین، نویسندگان با تقسیم کردن کل کتاب به ۱۱ بخش علاوه بر نکات درمانی مربوط به جلسات و مراجعان، به ویژگی‌های خوددرمانگر و خوددرمان و حتی آینده آن در کاربست بالینی پرداخته‌اند. 

 خواندن کتاب خانواده‌درمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

متخصصان، دانشجویان رشته‌های روان‌شناسی و مشاوران خانواده


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۸۷-۵۲-۴
تعداد صفحات۳۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۸۷-۵۲-۴