با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازی رو عوض کن

دانلود و خرید کتاب بازی رو عوض کن

حماسی فکر کن، حماسی عمل کن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازی رو عوض کن  نوشته  بیل جنسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بازی رو عوض کن

کتاب بازی رو عوض کن نوشته بیل جنسن است که با ترجمه گروه سبکتو منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد حماسی فکر کنید و حماسی عمل کنید و بتوانید درست تصمیم بگیرید.

درباره کتاب بازی رو عوض کن

در دنیای امروز که همه چیز در حال تغییر است و هر روز با یک تحول جدید شروع می‌شود، چطور می‌توانیم موفق شویم؟ اصلا چطور می‌توانیم در بازار رقابت باقی بمانیم؟ در این میکروکتاب از ۲۵ راهکار صحبت می‌کنیم که می‌تواند شما را در عصر رقابت امروز، در لیست برترین‌ها قرار دهد. راه‌کارهایی که به شما می‌گویند چه کارهایی را انجام و از چه کارهایی دوری کنید تا بتوانید بازی رو به نفع خودتان عوض کرده و به سرعت و حماسی تغییر کنید. بیل جِنسِن، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت جنسن، یک شرکت مشاوره مدیریت تغییر است. او یک معمار اطلاعات است و برنامه تحقیقاتی بیست ساله‌ای را با عنوان «تغییر نحوه کارمان: در جستجوی روشی ساده‌تر» به انجام رساند.

خواندن کتاب بازی رو عوض کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگیشان را متحول کنند و در مسیر موفقیت قدم بردارند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب بازی رو عوض کن

هرگز فکر نکنید که انجام کاری امکان‌پذیر نیست. باورهای‌تان را به چالش بکشید و کارها را به صورت متفاوت انجام دهید.

یک روش عالی برای پیشرفت در زندگی فردی یا کسب و کار، این است که همه پرسش‌هایی که دیگران نادیده گرفته‌اند را، شما بپرسید. سعی کنید باورهای محدودکننده‌ای را که دیگران نادیده می‌انگارند، شناسایی کنید و به چالش بکشید. پرسش‌های خوب برای شروع کار، عبارت هستند از:

- چگونه موفقیت را تعریف کنم؟

- چگونه به این تعریف شخصی رسیدم؟

- چه کار متفاوتی می‌توانم انجام دهم که در آینده به برتری دست پیدا کنم؟

- چگونه با چالش‌ها به شکل خلاقانه‌ای مواجه شوم؟

پویایی ساده، یعنی این که اکثر مردم و تقریبا همه سازمان‌ها فقط سعی می‌کنند با وضعیت موجود کنار بیایند، آنچنان که گویی این شرایط غیرقابل تغییر است. اگر مشغول طرح پرسش‌هایی باشید که دردسر ایجاد می‌کنند و اوضاع را بهم می‌ریزند، ممکن است فرصتی را کشف کنید که هیچ‌کس متوجه آن نشده است.

جیمی هیوود (Jamie Heywood) می‌گوید: " قوانین دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم، روی لوح‌ها نوشته نشده‌اند. آنها برگرفته از تاریخ‌مان هستند؛ بیشترشان به دلایل موجهی اجرا شده‌اند، اما گاهی این دلایل تغییر کرده‌اند. پس بهتر است که قوانین را بازبینی کنیم.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۱۱۹صفحه
نوع فایلEPUB