با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفر به شمال ایران

دانلود و خرید کتاب سفر به شمال ایران

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفر به شمال ایران  نوشته  ساموئل گتلیب گملین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سفر به شمال ایران

کتاب سفر به شمال ایران، اثری از ساموئل گتلیب گملین، گیاه‌شناس روسی است که در سال‌های آخر حکومت زندیه به ایران سفر کرده است. کتاب سفر به شمال ایران را غلام‌حسین صدری افشار به فارسی برگردانده است.

درباره‌ی کتاب سفر به شمال ایران

کتاب سفر به شمال ایران، سفرنامه‌ی ساموئل گتلیب گملین است. او که متخصص در امور گیاه‌شناسی بود، در سال‌های آخر حکومت زندیه، همراه با هیاتی از دانشجویان و متخصصان از روسیه به ایران سفر کرد. او که برای مطالعه، تحقیق و پژوهش در گیاهان و جانوران به ایران سفر کرده بود، جزئیات دیگر زندگی مردم را نیز از قلم نینداخت. چشمان تیزبین ساموئل گتلیب گملین از اوضاع سیاست گرفته تا وضع عدالت اجتماعی، پول، اخلاق و عادات مختلف، ویژگی‌های جسمانی، وضع سلامت و بیماری‌ها، مراسم و ... همه را دیده و در سفرنامه‌اش، سفر به شمال ایران، ذکر کرده است. بخش‌های بعدی کتاب سفر به شمال ایران، شرح سفر دوم او به ایران است و آن جلد هم اطلاعات خوبی در زمینه حیات گونه‌های جانوری ارائه داده است.

کتاب سفر به شمال ایران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید گیلان و مناطق شمالی کشور ایران را از چشم دانشمندان روسی ببینید و با احوال و زندگی مردم در آن زمانه آشنا شوید، کتاب سفر به شمال ایران را بخوانید.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۹۰-۳۴۲-۰
تعداد صفحات۳۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۹۰-۳۴۲-۰