مجموعه سوالات جراحی مغز و اعصاب یومنز ۲۰۱۷؛ جلد ۱۴

دانلود و خرید کتاب مجموعه سوالات جراحی مغز و اعصاب یومنز ۲۰۱۷؛ جلد ۱۴

فصول ۸۴ الی ۱۰۸ و ۱۶۶ الی ۱۸۳ (سکشن فانکشنال و درد)، تست طبقه‌‌بندی شده‌ی شناسنامه‌دار با هدف آمادگی امتحانات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه سوالات جراحی مغز و اعصاب یومنز ۲۰۱۷؛ جلد ۱۴  نوشته  محمد حلاج‌نژاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجموعه سوالات جراحی مغز و اعصاب یومنز ۲۰۱۷؛ جلد ۱۴

کتاب حاضر مجموعه سوالات جراحی مغز و اعصاب یومنز ۲۰۱۷ اثر محمد حاج‌نژاد و محمد سجاد یزدانی است. این اثر منبع جامع و اصلی آزمورن‌های بورد تخصصی مغز و اعصاب است که در انتشارات گزینه پارسیان طب به چاپ رسیده است.

گزینه پارسیان طب به عنوان تنها ناشر تخصصی منابع آزمون‌های ارتقاء و بورد رشته جراحی مغز و اعصاب در طی سال‌ها سعی کرده است، با ارائه مجموعه‌هایی مرتبط با این حوزه، باری از دوش دستیاران و متخصصین رشته جراحی مغز و اعصاب در سطح کشور بر دارد.

کتابی که هم اکنون در اختیار شماست جلد ۱۴ از مجموعه سوالات جراحی مغز و اعصاب یومنز ۲۰۱۷ است. این جلد فصول ۸۴ الی ۱۰۸ و ۱۶۶ الی ۱۸۳ (سکشن فانکشنال و درد)، تست طبقه‌‌بندی شده‌ی شناسنامه‌دار با هدف آمادگی امتحانات ارتقاء و بورد تخصصی را دربر دارد.

خواندن مجموعه سوالات جراحی مغز و اعصاب یومنز ۲۰۱۷ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم.

داوطلبان شرکت در آزمون بورد تخصصی رشته مغز و اعصاب مخاطبان این مجموعه‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۲۲-۰۵۱-۸
تعداد صفحات۱۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۲۲-۰۵۱-۸