با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو

دانلود و خرید کتاب یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو  نوشته  اسماعیل همتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو

کتاب یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو، داستانی زیبا نوشته‌ی اسماعیل همتی، درباره‌ی بچه‌ آهویی است که همراه پدر و مادر و دوستانش زندگی می‌کند و روزی چیز عجیبی را می‌بیند.

درباره‌ی کتاب یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو

بچه آهوی کوچک فقط به فکر بازی کردن است. او همراه پدر و مادرش زندگی می‌کند و با بچه گورخرهای همسایه دوست است. آن‌ها هر روز باهم به دشت می‌روند و مشغول بازی می‌شوند. اما یک روز اتفاقات عجیبی می‌افتد. بچه آهو که به هیجان آمده است و حسابی هم تعجب کرده، سوالات زیادی دارد که از دوستانش بپرسد...

کتاب یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو داستانی زیبا و خواندنی است که کودکان به راحتی مفاهیم آن را متوجه می‌شوند. داستان لطیف و زیبای کتاب یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو را برای کودکانتان بخوانید و آن‌ها را حسابی سرگرم و خوشحال کنید. 

کتاب یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

داستان یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو برای کودکان گروه سنی پیش از دبستان و بچه‌هایی که به مدرسه می‌روند، کتابی جذاب و خواندنی است. 

درباره‎ی اسماعیل همتی

اسماعیل همتی ۲۴ تیر ۱۳۳۴ در سمنان، ایران به دنیا آمد. او نمایشنامه نویس و شاعر است که آثار بسیار زیادی را برای کودکان نوشته است. اسماعیل همتی مدرک کارشناسی خود را در رشته‌ی ادبیات دراماتیک از دانشگاه هنر و مدرک کارشناسی ارشدش را در رشته‌ی کارگردانی نمایش از دانشکده‌ی هنر و معماری دانشگاه آزاد دریافت کرد. بسیاری از آثار او به زبان عربی هم ترجمه شده‌اند. 

بخشی از کتاب یک خبر تازه برای یک بچه‌آهو

یک روز آهو کوچولو در حال بازی با گورخرها بود که یک ماشین در نزدیکی آن‌ها ایستاد. یک مرد و یک زن از آن پیاده شدند، چیزی که با یک بند از گردن شان آویزان بود، جلوی چشم خود گرفتند

و با لبخند گفتند: چه گورخرهای قشنگی! چه آهوی قشنگی!

آهو کوچولو تا آن روز چنان موجوداتی را ندیده بود. برای همین از دوستانش پرسید: آنان کیستند که فقط روی دو پا راه می روند؟! مبادا بیایند ما را بخورند؟!

گورخرها گفتند: نه، آنان آدم هستند. من که یادم نمی آید تا حاا کسی از ما را خورده باشند!

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۶۷-۲۱-۰
تعداد صفحات۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۶۷-۲۱-۰