با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مردم گله مندند

دانلود و خرید کتاب مردم گله مندند

نگاهی به تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نگرانی‌ها و نقدهای مقام معظم رهبری در دوران دولت یازدهم

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مردم گله مندند  نوشته  دفتر مطالعات گفتمان انقلاب اسلامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مردم گله مندند

کتاب مردم گله مندند، اثر دفتر مطالعات گفتمان انقلاب اسلامی، نگاهی به تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نگرانی‌ها و نقدهای مقام معظم رهبری در دوران دولت یازدهم دارد.

درباره‌ی کتاب مردم گله مندند

کتاب مردم گله مندند، که اثر دفتر مطالعات گفتمان انقلاب اسلامی است، نگاهی به تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نگرانی‌ها و نقدهای مقام معظم رهبری در دوران دولت یازدهم دارد. مردم گله مندند در شش فصل به موضوعات مختلفی مانند مولفه‌های گفتمان انقلابی و گفتمان انفعالی، تحلیل کلان و قرآنی رهبری از شرایط کنونی کشور، تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نقدها و نگرانی‌ها در عرصه اقتصادی، عرصه‌ی سیاست داخلی و خارجی، فرهنگ، علم و محیط‌زیست می‌پردازد.

کتاب مردم گله مندند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید با تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نگرانی‌ها و نقدهای مقام معظم رهبری در دوران دولت یازدهم آشنا شوید، کتاب مردم گله مندند را بخوانید.

بخشی از کتاب مردم گله مندند

یکی از پرتکرارترین واژه‌های رهبری در این چهارسال، «انقلابی بودن و انقلابی گری» بوده است. اساساً ایشان راه حل عبور از مشکلات را احیای این روحیه دانسته و «انقلابی ماندن و انقلابی بودن» را مسئله اصلی کشور می‌دانند. تعبیر «مسئله اصلی کشور» تعبیر پر معنا و دارای بار مفهومی ویژه‌ای است. گویا امروز از این مؤلفه فاصله گرفته‌ایم و به سوی کم رنگ و یا به فراموشی سپردن آن حرکت می‌کنیم و در کلامی دیگر ایشان به همین نکته اشاره فرموده و سخن از «لزوم احیای روحیه انقلابی» به میان می‌آورند. ایشان می‌فرمایند:

«راه عبور از همهٔ مشکلاتی که برای کشور محتمل است، چه در این دوره، چه در ده سال دیگر، چه در پنجاه سال دیگر، این است که کشور از درون مستحکم باشد. ببینید چه‌جوری استحکام حاصل می‌شود. استحکام داخلیِ نظام، اساس کار است؛ هم استحکام سیاسی، هم استحکام اقتصادی، هم استحکام فرهنگی، و هم بالاتر از همه استحکام روحی و روانی افراد، بخصوص نخبگان و بخصوص مسئولان ارشد کشور. این استحکام اگر وجود داشته باشد، هیچ خطری کشور را تهدید نمی‌کند. کشور در مقابل همهٔ خطرها آماده است. جوانهای عزیز ما بایستی این رویِشِ مبارکِ روحیّهٔ انقلابی را ادامه بدهند. بحث‌ها و جنجالها و حاشیه‌سازی‌ها و پرداختن به چیزهای کوچک و جزئی و مانند اینها مسئلهٔ کشور نیست؛ مسئلهٔ کشور، روحیّهٔ انقلابی است؛ مسئلهٔ کشور، جهت‌گیری انقلابی است؛ و از لحاظ عملی و برنامه‌ریزی، مسئلهٔ کشور، اقتصاد است که بارها عرض کرده‌ایم، پیشرفت علمی است که بارها عرض کرده‌ایم و اتّحاد و انسجام آحاد ملّت است که این را هم بارها عرض کرده‌ایم. این‌ها مسائل اصلی کشور است.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۷۷-۲
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۷۷-۲