کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث "پوست و سوختگی چشم و گوش " اثر میترا ذوالفقاری

دانلود و خرید کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث "پوست و سوختگی چشم و گوش "

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث "پوست و سوختگی چشم و گوش "  نوشته  میترا ذوالفقاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث "پوست و سوختگی چشم و گوش "

کتاب "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث " که با نام اصلی Nursing,surgical Suddarth`s textbook of medicine مشهور است، یک منبع جدید و معتبر در پرستاری داخلی است. این کتاب یکی از منابع آموزشی مهم برای دانشجویان پرستاری است که به بیان نکات مرتبط با جراحی های اندام های داخلی پرداخته است.

کتاب حاضر یعنی، "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث " پوست و سوختگی چشم و گوش " ، نوشته ی لیلیان شولتیس شولتیس برونر و دوریس اسمیت سودارس است. دکتر میترا ذوالفقاری ( عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران) مدیریت تدوین و نظارت آموزشی و فاطمه بهرام نژاد ( کارشناس ارشد پرستاری مراقبت ویژه، دانشجوی دکتری پرستاری ) و محبوبه خواجه (کارشناس ارشد پرستاری) ترجمه و تلخیص این کتاب را بر عهده دارند وتوسط انتشارات بشری چاپ رسیده است.

فهرست مطالب شامل 2 فصل است و عناوینی زیر در آن بیان شده است: بررسی و مدیریت بیماران مبتلا به عیوب انکساری چشم، درمان بیماران دچار سوختگی و مشکلات پوستی و بررسی عملکرد پوست.

مواردی چون بافت زیر جلدی، خارش پرینه و اطراف مقعد، اختلالات ترشحی و انواع پدیکوز، گال و بیماری های تاولی، پروسیجر های زیبایی، تومور های خوش خیم و بدخیم پوست، کم بینایی و نابینایی، گلوکوم و کاتاراکت، اختلالات قرنیه و عروق شبکیه، در زیر مجموعه ی هر یک از این فصول ذکر شده اند. در ابتدای هر فصل، جدولی تحت عنوان فرهنگ لغت ارائه شده که شامل ترمینولوژی مباحث آن فصل می باشد. سپس کلیات آناتومیکال و فیزیولوژیکال را ذکر کرده و در آخر به بیان پاتولوژی و سیر بیماری پرداخته است.

مطالعه ی کتاب "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث " پوست و سوختگی چشم و گوش " را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم:

مخاطبین این کتاب، دانشجویان کارشناس و کارشناس ارشد پرستاری هستند که از این کتاب می توانند به عنوان منبعی خلاصه و فشرده جهت بررسی مهم ترین نکات جراحی های ارگان داخلی استفاده کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
zahra khan0om
۱۳۹۵/۰۷/۰۸

ترجمش یکم پیش پا افتادست .. ولی زبان اصلی کتاب عالیه .. حتی برای کسی که زبان رو به صورت متوسط نه چندان حرفه ای بلده .. جملات طوری کنار هم قرار گرفتن که همه چیزرو درک میکنی ...

دانشکده پرستاری
۱۴۰۰/۰۱/۱۰

آموزش پرستاری به روش کسر: ک= کاهش حجم اطلاعات س= ساده‌سازی اطلاعات ر= رنگ آمیزی اطلاعات شعار ما اینه: آموزش باید ساده، لذت‌بخش و کارآمد باشه! @nursing_colleg آیدی کانال تلگرام ما

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۹۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۳۱۲-۲
تعداد صفحات۲۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۹۰۰تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۳۱۲-۲